111

Якщо є можливість втридорога продати щось знецінене, потрібно ловити цей момент. Саме так вчинив Юрій Костенко, коли йому запропонували залишити посаду глави Української народної партії. Він просто вирішив її продати.

Насправді в цій країні УНП вже давно не має ані жодного впливу, ані якоїсь серйозної партійної діяльності. Це як стара поржавіла автівка – без коліс, двигуна, але все ще зі шкіряними сидіннями. Можливість «керувати» металобрухтом Костенку вдалося продати за $1 млн. доларів.

Доволі вдала оборудка. Важко сказати, що може вижати з цієї посади її новий керівник Олександр Клименко. Він вже встиг заявити про грандіозні плани по об’єднанню правоцентристських партій. Але заради чого все це? Погратися в керівника та лідера? Костенко вчасно зрозумів, що проект мертвий. Жодних шансів потрапити навіть в місцеві ради УНП вже давно не має.

Цікаво, чим тепер буде займатися Костенко. На його місці я б спробував поставити такий бізнес на конвеєр – створювати партії і продавати їх. Адже в Україні завжди є бажаючи відчути себе лідером політичної сили, нехай навіть і бутафорної, повідомляє informator

1 comment

  1. vinara

    а як жиш Джус – лідер тернопільських унпівців, та й Джоджик …. там жиш….. може ще встигнуть продати ….. хоч за симврлічну ціну….

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.