“Мумій Троль” заспіває в американській церкві

Поділитися

Відомий російський гурт “Мумій Троль” вперше у своїй кар’єрі планує виступити в церкві. Про це УНН повідомили в прес-службі музичного колективу.

“Нам доводилося виступати в незвичайних місцях — на палубах вітрильних і військових кораблів, у кратері діючого вулкана. Але в церкві — вперше. Методизм відрізняється від православ’я, тому церква має повне право і бажання брати участь у подібних подіях, пов’язаних з новими культурними тенденціями в суспільстві”, — зазначив фронтмен гурту Ілля Лагутенко.

Виступ відбудеться в четвер в будівлі Об’єднаної методистської церкви Ехо-Парку в Лос-Анджелесі в рамках концертної програми щорічного фестивалю “Зіткнення культур” (Culture Collide). Організатори фестивалю запрошують виступити разом найцікавіші групи з різних країн світу та актуальні американські колективи. Кураторами фестивалю цього року стали відомий виконавець Мобі, культовий американський вуличний художник-графік Шепард Фейрі, а також музикант і син одного з “Бітлз” Дані Харрісон. Росія на цьому огляді буде представлена ​​вперше.

Також у рамках фестивалю “Мумій Троль” у суботу виступить на відкритій сцені в районі паркінгу поруч з церквою.

Адвокат І.Крашкової не коментує позов на 1 млн грн до “врадівських ґвалтівників”

Українській фільм “Параджанов” потрапив у лонг-лист “Оскару”