111

Прокуратура Чортківського району скеровала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно посадової особи державної лісової охорони лісогосподарського підприємства, через службову недбалість якої незаконно вирубано понад сотню дерев. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Державне лісогосподарське підприємство не забезпечило належну охорону ввірених йому лісів від незаконних рубок. Як наслідок, на підконтрольних йому територіях невідомі особ самовільно здійснили порубку дерев різних порід. Збитки, завдані державі, становлять близько 160 тисяч гривень.

За даним фактом стосовно майстра лісу державного лісогосподарського підприємства розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.367 КК України (службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам), яке розслідувано та скеровано до суду.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.