111
Народні депутати України Володимир Бойко та Михайло Апостол направили депутатські звернення міністру внутрішніх справ України В.Захарченку з приводу пошкодження пам’ятників Степанові Бандері в місті Теребовля, селі Струсів Теребовлянського району та селищі Підволочиськ Тернопільської області. Акти вандалізму вчинені невідомими особами сьогодні вночі.

Як ідеться в зверненні, вчинені акти вандалізму є проявом неповаги до славного історичного минулого українського народу в боротьбі із фашистськими загарбниками та тоталітарним комуністичним минулим. На переконання депутатів кожний борець за волю України, в тому числі і Степан Бандера є героями української нації.

Депутати вимагають від міністра негайно забезпечити розслідування фактів вандалізму та покарати винних.

1 comment

  1. Андрій

    шо, хлоп’ята, нема куди більше сили діти? сила є – розуму не треба, розумію… а маєте мужність після цього пjказати свої риляки, чи й далі будете вважати себе бійцями невидимого фронту? я вам і таким, як ви, пораджу поїхати десь в район північного полюса, там безпечніше для вас буде. бо не дай Боже, наступного разу якийсь пам’ятник як впадке на нерозумні ваші голівки, то розчавить, як чавив ваших ідейних пращурів Степан. герої не вмирають!
    Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.