Неповносправні діти Чорткова отримали нове приміщення за втручання прокуратури

Поділитися

Нове приміщення з сучасним обладнанням отримали діти з особливими потребами Чортківського районного комунального центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Дорога в життя».

Перейти в нову будівлю дітям вдалося завдяки активній позиції прокуратури Чортківського району. Кілька років поспіль центр соціальної реабілітації дітей –інвалідів розміщувався у підвальному приміщенні міської ради. В кімнатах підвалу, абсолютно непристосованих для реабілітації хворих, діти гралися, харчувались та приймали оздоровчі процедури.

Лише після міжвідомчої наради представників місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, проведеної 4 лютого 2013 року під головуванням прокурора Чортківського району справа про надання неповносправним дітям нового приміщення зрушилась з «мертвої точки».

На виконання рішення міжвідомчої наради, відповідні органи місцевого самоврядування та виконавчої влади спочатку виготовили правовстановлюючі документи на інше приміщення, а далі виділили гроші на його капітальний ремонт .

14 жовтня 2013 року неповносправні діти Чортківського РКЦСР дітей-інвалідів «Дорога в життя» відсвяткували новосілля .

Стан дотримання та виконання законодавства щодо захисту прав дітей-інвалідів під постійним контролем органів прокуратури Тернопільської області. У поточному році вже поновлено права понад 300 дітей з особливими потребами.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Прокуратурою Тернопілля викрито злочинну схему незаконної передачі землі у приватну власність

Микола Рудьковський збирається вийти з фракції Партії регіонів