Починається сезон полювання на кабана, оленя і косулю

Поділитися

У найближчі дні в Автономній Республіці Крим стартує сезон колективного та облавного полювання на кабана, оленя і косулю. Сезон полювання на тварин зазначених видів триватиме в Криму кілька місяців, по січень наступного року включно. Про це УНН повідомили у прес-службі Рескомзему АРК.

Терміни та порядок проведення індивідуальних і колективних полювань визначаються наказами користувачів мисливських угідь, а відстріл диких парнокопитних здійснюється відповідно до лімітів, обумовленими Мінагрополітики України.

Державна лісова охорона в цей період буде працювати в звичайному режимі, забезпечуючи охорону державного мисливського фонду від браконьєрства, здійснювати контроль за дотриманням мисливцями правил полювання, техніки безпеки та ветеринарно -санітарних вимог.

Щоб уникнути нещасних випадків під час проведення полювання, Рескомліс АР Крим закликає всіх мисливців неухильно дотримуватися Правил поводження з вогнепальною зброєю та проведення полювань.

Довідка: на території Автономної Республіки Крим здійснюють діяльність з ведення мисливського господарства 40 юридичних осіб різних форм власності . Площа мисливських угідь – 1,97 млн. га, у тому числі: польових – 1,66 млн. га, лісових – 217 тис. га, водно -болотних – 88 тис.га.

В Україні відбулися ресурсні випробування керованих ракет типу “Штурм”

Вчителі не отримують зарплату вже 3 місяці