Щороку о цій порі молодь міста Бережани об’єднується, щоб стати Помічниками Святого Миколая

Поділитися

Протягом трьох попередніх років волонтерам вдалось передати до малозабезпечених сімей та дитячих будинків понад 4 тисячі іграшок.
Іграшки передали до Майстерні Святого Миколая мешканці міст Бережани та Бучача.
Тут їх ретельно ремонтували та прали. Так буде й цього року. У майстерні здійснено ремонт, тому тут буде набагато затишніше та комфортніше працювати. Проте Майстерню усі люблять як власну радісну мандрівку до дитинства.
Знову в рамках майстерні організовуємо аукціон побачень, зараз в ньому вже задіяно понад 60 учасників.
Молоді фотографи працюватимуть “за цукерки”, організовуючи персональні фотосети.
Як ніколи, цього року Бережанська райдержадміністрація поки що не заклала на акцію жодних коштів. Проте Миколай не може просто не прийти до дітлахів через бездіяльність чиновників. Сподіваємось, хоч Святий достукається до їхніх сердець!!!
До Молодіжного порталу Бережан традиційно приєдналась студентська рада Бережанського агротехнічного інституту, усі разом шукатимуть кошти на купівлю солодощів.
Просимо усіх небайдужих передати на проект непотрібні вже вам іграшки, книжечки, дитячі речі, солодощі.
Це все передамо дітям з Бережанської школи — інтернату з поглибленним вивченням трудового навчання, в пульмонологічний санаторій, в будинок с. Рай дітям з обмеженими можливостями та дітям з малозабезпечених сімей.
Якщо бажаєте долучитись до купівлі солодощів, кошти можна перераховувати на р/р 26001000260363 в Бережанському відділенні ХОФ ПАТ „Укрсоцбанк” МФО 300023 код 35999956 з поміткою «На солодощі».

Алла Соколовська,
куратор Молодіжного Порталу Бережан,
ініціатор проекту

Мотузку і мило принесли міському голові Тернополя обурені тернополяни

Канадієць Тарас Малюжинський розповів історію про свого дідуся Миколу