Тернопільські інспектори виявили у відділі культури і туризму Збаразької РДА фінансові порушення на суму 123 тис. грн

Поділитися

Працівники Держфінінспекції в Тернопільській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності відділу культури і туризму Збаразької РДА, встановили порушення на суму 123 тис. гривень.

Значна частка збитків, яких зазнав бюджет, стосується нарахування та виплати заробітної плати. Перевіркою було виявлено такі порушення, як зайве нарахування та виплата індексації грошових доходів, виплата заробітної плати за невідпрацьований час, незаконне нарахування та виплату відрядних тощо. Загалом ревізією встановлено зайві виплати на суму 84 тис. гривень.

Ревізією також виявлено, що кошти які надійшли від орендарів в рахунок погашення заборгованості за комунальні послуги в сумі майже 16 тис. гривень, бухгалтерією відділу не перераховані в дохід районного бюджету а проведено відновлення касових видатків.

Також виявлено, що видатки на оплату вартості спожитих комунальних послуг апаратом відділу культури і туризму Збаразької РДА, планувалися і затверджувалися в кошторисах видатків за рахунок коштів районного бюджету, що призвело до незаконних витрат на суму майже 13 тис. гривень.

Проведеним під час ревізії фактичним обстеженням приміщень Збаразького районного будинку культури встановлено завищення опалювального об’єму даної будівлі, внаслідок допущеного порушення установі завдано збитків на суму майже 4 тис. гривень.

Інспекторами також встановлено зайве списання паливно-мастильних матеріалів та завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, що призвело до втрат на загальну суму більше 4 тис. гривень.

За матеріалами ревізії на 10 посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Керівнику об’єкта контролю направлено обов’язкові вимоги щодо забезпечення повного усунення виявлених порушень.

Про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекції

в Тернопільській області

Іван Курницький підведе підсумки за 9 місяців

Україна УДАРила по Польщі!