111

Так бруківки здирали трактором, який аж буксував, бо не міг подужати зруйнувати якісну кладку

На початку вересня тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” оприлюднила замітку Як інтернет-газета “Про все” не дала вкрасти бруківку на вулиці Миру Такий оптимістичний заголовок був викликаний тим, що місцеві ЗМІ, як і “ПРО ВСЕ”, неодноразово піднімали проблему про безслідне зникнення кам’яної бруківки, яку забирають комунальники при ремонті шляхів. Замість неї сучасні горе-майстри стелять “пластиліновий асфальт”, на який мер дає лише рік гарантії після капітального ремонту. Торік заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський газеті “20 хвилин” навішав лапші, що за давністю справи, на їхній інформаційний запит не може конкретно сказати, куди поділась бруківка. Наші колеги тоді підрахували, що пропало, а насправді чиновники розікрали для своїх дач майже на півтора мільйони гривень кам’яної тесаної бруківки. Цікаво, куди встелять бруківку з вулиці Миру?- запитало “ПРО ВСЕ”. І  виявилось – нікуди! Про бруківку на вулиці Миру вже навіть не згадують в офіційних інтерв’ю у середині вересня

 

-Чиновники вирішили від гріха подалі встановити її на місці,- жартували майстри з горе-злодіїв з Тернопільської міської ради. Сказали нам її назад поставити, бо якась інтернет-газета почала про це писати. Тільки зробимо бетонне покриття, бо її не так просто класти, вмостимо для рівнів арматуру- розповідали щиро майстри журналісту “ПРО ВСЕ”.

Так під базальтову бруківку заляли бетон і розмістили штирі

Проте, злодійська жилка чиновників виявилась сильнішою і бруківку таки вкрали. Як не як – на зупинці на вулиці Миру було бруківки на 10-15 тисяч євро!

А відбрехатися владі не виходить, бо в бетон  розмістили залізну арматуру, яка при нинішньому неякісному асфальтному покритті просто проб’є колеса в громадському транспорту.

Ось так виглядає вулиця Миру після ремонту і без бруківки. Із заасфальтованими штирями

Питання лише в тому, на скільки часу витримає асфальт вагу маршруток.

2 comments

  1. Андрій

    Сьогоднішня влада дійсно зневажає простого громадянина. Особливо, якщо це стосується власних інтересів. Бруківку може і вкрали…Але я бачив, що арматуру, перед вкладанням асфальту було зрізано. Так що можна не хвилюватись за колеса громадського транспорту. (фотодоказу, нажаль немає.)

    1. Ольга

      Навіщо ви брешете? Я бачила на власні очі. які ті штирі засипали асфальтом. Ще шофер маршрутки до них казав, ви що подуріли, тут же стати не можна буде! я живу в будинку навпроти! Бачила як тут бруківку ледве здерли, потім грузили і відвезли. Наступного дня привезли і згрузили. за кілька днів знову погрузили і арматуру асфальтом покрили. Хіба це влада в місті? Це злодії, які навіть в інтернеті на правду брехню поширюють..вже не раз стикнулася, тільки на кількох правдивих сайтах правду напишуть, як за годину такими брехливими коментарями обкладуть. дивуюсь, що редакції сайтів їх оприлюднюють. мені племінник казав, що то просто сайти показують, що є таке реакція влади..тому й відбріхуються . А вам, дякую за правду, що з фотографіями оприлюднили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.