111

У Чернівцях 33-річний громадянин Молдови у квітні 2013 року  створив організовану злочинну групу, до складу якої залучив також 28-річного громадянина Молдови та 52-річного мешканця Чернівецької області. Вони зайнялися виробництвом горілки під товарною маркою “Boris Jelzin” (Борис Єльцин) в орендованому гаражному приміщенні, повідомили УНН у прес-службі прокуратури Чернівецької області.

Всього з квітня по 4 серпня 2013 року вони виготовили 19 тисяч 110 літрів горілки, отримавши дохід обсягом майже 400 тисяч гривень.

Діяльність злочинного угрупування правоохоронцями Буковини було викрито і припинено на початку серпня 2013 року під час збуту чергової партії алкогольних напоїв.

Прокуратура Чернівецької області скерувала до Першотравневого районного суду Чернівців кримінальне провадження за підозрою трьох громадян у вчиненні у складі організованої групи злочинів, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 204 КК України за фактом незаконного виготовлення, зберігання з метою збуту, збуту, транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

Кримінальне провадження скероване до суду для розгляду по суті.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.