111

Україна опинилася серед країн з найменшим середнім статком в перерахунку на одного дорослого жителя. Про це говориться у звіті швейцарського банку Credit Suisse Global Wealth Report 2013, передає УНН.

Таким чином, Україна разом з Білоруссю і Молдовою стала аутсайдером серед країн СНД.

Для України цей показник не досягає 5 тис. дол. на людину. У цю ж, найнижчу на шкалі категорію, потрапила також більше половини країн Африки, Індія, Болівія і так далі.

Росія і більшість інших країн СНД знаходяться в групі 5 тис. дол. – 25 тис. дол. Найбільш багатим в СНД, за даними банку, виявився Туркменістан (в середньому від 25 тис. дол. до 100 тис. дол. на одного дорослого жителя).

Найбагатші країни світу розташовані в Північній Америці, Західній Європі, Тихоокеансько-Азіатському регіоні і Близькому Сході. Найбагатшими виявилися швейцарці, кожен з яких володіє в середньому 513 тис. дол. За Швейцарією слідують Австралія (403 тис. дол.), Норвегія (380 тис. дол.) і Люксембург (315 тис. дол.).

1 comment

  1. нд49

    Особенно как выйдешь утром из дома и пройти нельзя из-за припаркованных машин и едущих караваном по почти нашей внутридворой улице. Про центр города или Подол я уже не говорю и не вспоминаю целые микрорайоны жилой застройки, что никак уж не простаивают

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.