За незаконне притягнення до адмінвідповідальності колишній працівник ДАІ постане перед судом

Поділитися

Прокуратурою області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно колишнього старшого Державтоінспектора відділу ДАІ одного з райвідділів міліції за фактом зловживання владою та службового підроблення, які вчинені працівником правоохоронного органу

Для покращення показників своєї роботи колишній інспектор ДАІ вдався до фальсифікацій протоколів про адміністративні правопорушення за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння та без відповідних документів.

При цьому, упродовж дня йому вдалось скласти протоколи про вчинення однією і тією ж особою двох адмінправопорушень. Не зволікаючи, в цей же день колишній правоохоронець притягнув «правопорушника» до адміністративної відповідальності з накладенням 425 гривень штрафу.

За даним фактом стосовно колишнього інспектора ДАІ розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.364 та ч.1 ст.366 КК України (зловживання владою або службовим становищем та службове підроблення), яке розслідувано та скеровано до суду.

Обвинувальний акт скеровано до суду з угодою про визнання винуватості.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Монетний двір почав чеканити 50 копійок з більш дешевого сплаву

5 тис. українців щодня починають хворіти на грип