111

У зв’язку з “особливістю” чинного законодавства України (подача заявки за 5 днів до акції) – пікетування тернопільської ОДА перейменовується у “передачу подарунка” голові ОДА та його апарату. Приймаються пропозиції – ідеї щодо подарунка )))

Тернопільська обласна державна адміністрація
Вул. Грушевського,
Копія
Тернопільська міська рада
вул. Листопадова, 5
м.Тернопіль

21 жовтня 2013р. о 12.00год. біля входу в приміщення Тернопільської обласної державної адміністрації представниками журналістської спільноти Тернополя відбудеться передача подарунка для голови Тернопільської облдержадміністрації Валентина Хоптяна та його апарату за наслідками виїзного засідання комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку під керівництвом голови комітету Бориса Колеснікова
Враховуючи вище викладене просимо Вас забезпечити присутність представника Тернопільської обласної державної адміністрації (для передачі подарунків).
Відповідальний за проведення зустрічі з сторони громадськості : Машлянка Борис зіновійович (097-555-44-75)

Журналіст Борис Машлянка

3 comments

 1. гарт

  То буде збіговисько холуїв на кшталт Машлянки. Порядним людям там не місце. А пікетувати треба, і чим скоріше тим краще. Безвладдя на Тернопільщині потрібно перетворити в справжнє народовладдя. Тернополяни вимагають перевиборів недіючої обласної ради. Кращого подарунку ніж теперішня паралізована Тернопільська обласна рада Валентину Хоптяну вже ніхто і ніколи не препіднесе. Не зрозуміло тільки -де тих Машлянок стільки набралося і чому їх ніхто не знешкоджує?

  1. Віталій Мацюк

   Лубковичу з управління преси і рахітного сайту-плагіатору “Експрес-новини” – привіт )))

  2. тарас білан

   Прохання до керівництва всіх рівнів ОБЛАСТІ: набирайте “писак” на роботу , що не бояться називати свої імена та прізвища. А то і люди із “заячею” душею, і коментарі НА ДВІЙКУ…
   Тільки РЕЙТИНГИ Ваші допомагають понижувати. Інколи складається враження , що одна і та ж людина пише. Просто, сидить на зарплатах: і в міській зраді, і в ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.