111

Стадіон “Арена Львів”, який був збудований під проведення футбольних матчів ЄВРО-2012 і зараз простоює буде використовуватись, якщо Україна проводитиме Олімпіаду 2022. Відповідну заяву зробив віце-прем’єр України Олександр Вілкул на брифінгу, передає кореспондент УНН.

“Арена Львів” буде серйозно задіяна у проведенні Олімпіади. Стадіон – це не тільки футбольне поле, де можуть проходити також офіційні церемонії. Офіційні церемонії будуть проходити саме на ньому – відкриття і закриття”, – заявив О.Вілкул.

За словами урядовця, львівський стадіон і справді працює не так добре, як того хотілося б.

“Львівський стадіон не так як хотілося б добре, але працює. Стадіони будуються на десятиліття, на 50 років, а не на один. І якраз концепція проведення зимових Олімпійських ігор у Львові, концепція, де буде створено Олімпійське містечко, де будуть будуватися інші арени – це якраз буде там же, де і “Арена Львів”, – наголосив О.Вілкул.

Нагадаємо, Національний олімпійський комітет України задекларував намір подати заявку на проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року.

Віце-прем’єр Олександр Вілкул відзначив, що відомі вже деякі суперники Львова за право проведення Олімпіади 2022, а саме: Алмати, Осло, Стокгольм, Мюнхен та Краків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.