111

Тернопільським міськрайонним центром зайнятості налагоджена тісна співпраця із товариством ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна». Високоефективну роботу підприємства забезпечує його стабільний трудовий колектив, у формуванні якого сприяє впродовж багатьох років Тернопільський міськрайонний центр зайнятості.

ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна»(с.Байківці, вул 15 Квітня, 7) входить до концерну Sumitomo Electric Bordnetze – провідного світового виробника кабельної продукції. Завдяки вдалій кадровій політиці підприємство стало одним з найбільших роботодавців Тернопілля.

«СЕ Борднетце-Україна» гарантує своїм працівникам:

– офіційне працевлаштування, середня зарплата на підприємстві складає 2000 грн.

– оплату лікарняних;

– щорічну оплачувану відпустку (24 календарні дні);

– оплатa праці за понаднормовий час у подвійному розмірі: оплату за роботу в нічний час; за роботу в вечірні години. (Встановлені види премій: за продуктивність для робітників; за професійні успіхи для допоміжних працівників і службовців; за присутність для робітників та допоміжних працівників);

– тринадцяту зарплату;

– забезпечення гарячими обідами з частковою оплатою за кошти підприємства;

– транспортування працівників до місця роботи;

– медичне страхування;

– безпечні умови праці, забезпечення спецодягом, спецвзуттям, належними санітарно-побутовими умовами;

– можливість кар’єрного росту та професійного розвитку.

На даний час підприємством призупинений прийом на роботу осіб, які проживають у м. Тернополі та Тернопільському районі у зв’язку із повним укомплектуванням штату працівників.

Разом з тим, «СЕ Борднетце-Україна» пропонує роботу (20 вакансій) у своїй філії, яка розташована у Чернівецькій області. На підприємстві працюють представники із різних районів, переважно з Теребовлянського, Підволочиського, Козівського, Бережанського та Тернопільського районів. З цих напрямків роботодавцем складені маршрутні схеми для транспортування працівників до місця роботи.

За направленням служби зайнятості з початку 2013 р. працевлаштовано 247 осіб, в тому числі 55 жителів м.Тернополя та Тернопільського району.

Відповідно до нового Закону України «Про зайнятість населення» підприємством працевлаштовано 17 осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, з компенсацію роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Тернопільським міськрайонним центром зайнятості проводяться презентації роботодавців з використанням мобільного центру профорієнтації . Такий захід відбувся цього року у Велокогаївському Народному домі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.