111

В управлінні Державної виконавчої служби у Тернопільській області перевіряють інформацію, оприлюднену у ЗМІ, про нарахування державним виконавцем відділу державної виконавчої служби Монастирського районного управління юстиції заборгованості із сплати аліментів жителю, який помер в 2009 році, повідомили УНН у прес-службі управління Державної виконавчої служби у Тернопільській області.

“Детально встановлюються факти порушення посадовими особами відділу державної виконавчої служби Монастирського районного управління юстиції вимог Закону України “Про виконавче провадження”, – повідомили в управлінні державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Тернопільській області.

Встановлено, що на виконанні у відділі державної виконавчої служби Монастирського районного управління юстиції знаходилось виконавче провадження щодо примусового виконання виконавчого листа Монастирського районного суду Тернопільської області від 01 червня 2005 про стягнення з чоловіка аліментів на користь жінки.

Як повідомили у відділі державної виконавчої служби Монастирського районного управління юстиції, стало відомо, що прокуратурою Монастирського району здійснювалася перевірка виконавчих проваджень про стягнення аліментних платежів, одне з яких стосувалось саме померлого боржника.

28 жовтня 2013 головним державним виконавцем відділу, у зв’язку із встановленням факту смерті боржника, винесено постанову про закінчення виконавчого провадження.

Наразі проводиться перевірка. Постанова про результати перевірки управлінням державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Тернопільській області буде надіслано до Державної виконавчої служби України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.