111

Сьогодні читачі газети “Свобода”, яка належить Тернопільській обласній раді та облдержадміністрації, були шоковані новинами на її шпальтах: “Політолог: Тернопільський євромайдан фактично підтримує позицію Януковича”, Тернополянин: тепер я розумію позицію Президента” та ” Павло Федик – Президент відстоює національні інтереси України!” І це в час євромайдану, коли вся країна піднялася проти свавілля уряду Азарова та лукавства Віктора Януковича. Що тут скажеш… На думку  приходить лише аналогія із “суботником” дівчат за викликом, які інколи безкоштовно обслуговують правоохоронців. Для чого цей мазохізм редакції, яка має другий за обсягом тираж газети в області, залишається хіба поспівчувати

5 comments

 1. Уже не читач "Свободи"

  Я був читачем газети “Свобода” більше 10 років. Гарна, цікава була газета. Але більше читати її не буду. Мої діти і діти моїх друзів та знайомих нині на євромайданах. Хтось в Тернополі, хтось в Києві і в Львові. І я приходжу на Театральний майдан. Бо був у Європі і бачив як там живуть люди. І щоб нині таке писати! Так дурити голову людям! Так прогнутися перед владою! Тепер, коли вся Україна і світ євромітингують? В демократичному Тернополі! Яка ганьба! І то ще не все. Мою дружину, яка працює в одній з установ, силоміць заставили передплатити “Свободу”. Та ми її і без того гвалтування читали. Кажуть: на цю газету план є. Ну, були плани в СРСР. А тепер також? Влада і керівництво “Свободи” що, загубилися в совдепії? Що ж ми за українці такі? Наші діти вистоюють у холоди майдани заради Євросоюзу, а в патріотичному Тернополі таке пишуть?

 2. медик Підволочиського району

  Другий тираж в області у цієї так званої газети (бо тепер то справжня агітка) завдяки тому, що всіх душать її передплачувати. Запитайте у листонош, у медиків, у соціальних працівників. і почуєте всю правду про передплату цієї газети. Поїдьте у села, де газети цієї взагалі немає. хіба під примусом у сільських радах та у листонош.

 3. Руслан

  І справді якесь паскудство. Беру у руки цю з дозволу сказати, газету, яка схожа на дівчат, які інколи безкоштовно обслуговують міліціонерів, гортаю, гортаю, аж вока мені на чоло вилізли, бачу заголовки: “Тернопілля за Європу”, “Треба змусити владу підписати Угоду про асоціацію з ЄС”, “Євроінтеграція передусім”, “Україна має шанс на перезавантаження”, “Українці мають пережити економічну кризу заради майбутнього”… А де ж публікації “політолога” і “тернополянина”? Напевно час мені до окуліста, замалі в моїх окулярах діоптрії, не бачу такого. Хоча таки вдалося знайти кілька рядків присвячених Федику. У матеріалі “Євроінтеграція передусім” сказано: “Під час пленарного засідання облради пропозиції висловив і представник Партії регіонів Павло Федик”. Що саме він там пропонував писати не буду, хто цікавиться сам знайде. Але підбиваючи підсумок, хотів би відмітити, цікаво працюють на сайті “Про все”, вириваючи з контесту один абзац, створюють проблему. А для цього великого розуму не потрібно. Хоча якщо вести мову про “господаря” цього сайту, то тут не те що про великий, тут навіть і про малий вести мову не доводиться. Так склалося, що природа дала людині два мозки – один в голові, другий спинний, але Борис чомусь для того щоб хоч інколи подумати чомусь постійно використовує те місце, яке якраз трішки нижче від спинного мозку і знаходиться. І взагалі якщо взяти до уваги його звичку і манеру “творити сенсаційні” публікації, то приходиш дог висновку, що варто Машдянці в руки дати Біблію, так він і там спроможеться назбирати абзаців, згідно з якими можна буде прийти до висновку, що Бога нема є тільки Борис Машлянка…

 4. Відповідь Руслану

  Цікаво, проти того, що газету змушують передплачувати “під батогом” і обіцяють звільняти з роботи, хто не передплатить – ви ні слова. Мовчите. Значить, це правда. Яка кажуть, нічим крити. Бо ж голови РДА отримали рознарядки так звані. І всім дають прочухана, що не передплачують “Свободу”. А на Бориса наїжджаєте. Хіба Борис винен, що газету Партії Регіонів і ОДА “Свободу” змушують передплачувати? Чи він вине в тому. що друкуєте всякі дурниці? Чи в тому, що газета не цікава. Робіть правдиву, чесну газету. І чесну передплату. Ось і все!

 5. Руслан

  Відповідь Руслана на “Відповідь” Руслану. Газета партії регіонів і ОДА? Цікаво, чи ви, шановний, відповідачу, хоча б раз самі цю газету в руках тримали? Чи висновки робите лише з того, що пише Борис? А мою відповідь хоча б прочитали? Там мова йде про те, що не варто виривати з контексту окремі фрази задля підняття власного рейтингу, а варто писати так як воно є насправді. Я вам навів заголовки з тієї газети на яку нібито посилається Борис і якщо б ви були хоч трішки уважні, то зауважили б, що всі вони якраз на підтримку євроінтеграції, але Борису це не до душі, бо хіба ж на цьому заробиш якісь дивіденди, якщо зараз всі за неї, ось і перекручує факти. Мову у своїму пості я саме про це вів. А то ми дуже тут до Європи прагнемо, але при цьому самі залишаємося зі “совковим” сприйняттям, бо у цивілізованій Європі, за такі ось речі можуть і до суду подати, а у нас дехто навчився писати, що захочеться, зовсім не думаючи про наслідки. І таке маленьке запитання, на завершення, особисто до вас, мій невідомий опоненте, а чому “партію регіонів” з прописних прописуєте? Симпатизуєте потихеньку цим діячам?
  А щодо передплати, то я не веду мову про те від чого далекий, як там “цей бойовий листок” влади, якою б вона не була, передплачують я не в курсі, тому цього питання і не піднімаю, я гутарю лише про те, що спромігся побачити на власні очі і в чому помітив неправду з боку Бориса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.