111

Старокостянтинівський районний відділ міліції Хмельницької області відповідає на звернення громадян нецензурною лексикою в офіційних документах.
Відповідну копію листа від правоохоронців сьогодні зачитав житель Старокостянтинова Хмельницької області Микола Кичик на виїзному засіданні постійної комісії з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування обласної ради.

У постанові про відмову в порушенні кримінальної справи щодо неправомірних дій директора МПТГ “Тепловик” Поліщука М.М., начальник Старокостянтинівського відділення Держслужби боротьби з економічною злочинністю, капітан міліції А.С. Бойко вжив лайку.
“Оскільки котельня перебуває на балансі підприємства і лазня-сауна розташована в приміщенні котельні КПТГ “Тепловик” того ж підприємства, а не за бюджетні кошти, тому про факт нецільового використання коштів підприємства нех*й говорити”, – написав капітан міліції, повідомляє ipress.ua
Ця відповідь також була узгоджна з виконувачем обов’язків начальника Старокостянтинівського РВ УМВС України, майором міліції Шкіднюком В.І.

“Це так правоохоронна система реагує на факти вкраденого майна вартістю 1,5 млн грн”, – вважає Кичик.2 comments

  1. Мимо проходил....

    Остаётся ответить в том-же “духе” : ПИЗД*ЕЦ…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.