111

Про це “Українській правді” повідомили у прес-службі депутата.

“Я виходжу з Партії регіонів і зі складу фракції Партії регіонів у парламенті”, – процитувала прес-служба заяву Богословської.

За її словами, в Україні почали реалізацію сценарію з розвалу країни на частини.

“Ні в кого не повинно бути сумнівів, що в Україні почав реалізовуватися план по розділу суверенної і єдиної держави Україна на кілька частин” , – заявила вона.

“Чи розуміє це Янукович, стурбований своєю владою, – невідомо, але такий план почав реалізовуватися під вивіскою Януковича руками опричників Путіна в Україны”, – стверджує політик.

Вона закликала активізувати жителів Півдня і Сходу країни.

“Саме тому головне завдання сьогодні – підняти всіх тих громадян Півдня і Сходу, які не хочуть жити в путінській Росії і бути бидлячий козлами в цій бидлячий нео-імперії”, – закликала Богословська.

“Центр і Захід все одно відкинуть страх і масово будуть відстоювати себе і власну країну. Впевнена, що на Південі і Сході серед молоді абсолютна більшість хочуть європейських цінностей, а значить, і їхні батьки підтримають своїх дітей”, – додала вона.

Вона пропонує сформулювати пропозиції, прийнятніі для Януковича.

“Запропонувати Януковичу варіант, який може вберегти Україну від кровопролиття і зберегти Януковича, членів його сім’ї та найближче оточення від відплати”, – запропонувала вона.

Таким варіантом вона бачить “негайно звернутися до ЄС про скликання позачергового саміту Україна-ЄС для підписання Угоди про асоціацію, підписати угоду і подати у відставку”.

Депутат закликала створити нову більшість у парламенті і зробити Верховну Раду політичним центром України.

“Перше і найголовніше – це створити нову більшість у парламенті і зробити з українського парламенту головний політичний центр України”. – сказала вона.

Також вона вимагає від нової більшості звернутись до Рибака з вимогою організувати роботу парламенту.

“Якщо він не згоден або не в силах – він повинен подати у відставку, народ України буде йому вдячний”, – заявила Богословська.

Українська правдаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.