111

Під будівлею Кабінету міністрів України розпочалися сутички між учасниками акції, які виступають за євроінтеграцію з спецпідрозділами “Беркуту”, передає кореспондент УНН.

До Кабміну колоною почали сходитися учасники акції з Європейської площі. Будинок Уряду охороняло приблизно 200 працівників спецпідрозділу “Беркут”. Протестуючи спробували прорватися до будівлі, в цей час почалася сутичка з правоохоронцями. “Беркутівці” викликали підкріплення та застосували сльозогінний газ проти учасників акції. Люди намагаються пролізти через металевий паркан, яким огороджена будівля.

У МВС заявили, що в правоохоронців було кинуто димову шашку.

Кілька тисяч людей зупинилися під Кабміном та скандують: “Банду геть!”.

Нагадаємо, натовп на Європейській площі в Києві, який проводив сьогодні акції за підтримку євроінтеграції почав розходитися. Перш ніж розійтися, учасники акції заспівали Гімн України. За оцінками правоохоронців, на акцію за підтримку євроінтеграції України прийшло трохи більше 20 тисяч осіб. В свою чергу, за даними “Батьківщини”, на Європейську площу в Києві прийшло 20 тисяч осіб.

Велика частина активістів попрямувала від Європейської площі по вулиці Михайла Грушевського до будівлі Кабінету міністрів України, щоби виразити свій протест проти розпорядження про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про Асоціацію.

Причиною акцій стало те, що Кабінет міністрів України 21 листопада 2013 року видав розпорядження про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Того ж вечора по багатьом великим містам в України почали збиратися люди на так звані “євромайдани”, де вони виражають незгоду з рішенням про при зупинку процесу підготовки до підписання Угоди і вимагають підписати Угоду про Асоціацію.

На основі звіту моніторингової місії П.Кокса та О.Квасьнєвського, ЄС має прийняти рішення щодо підписання Угоди про Асоціацію. 28-29 листопада має відбутися саміт Східного партнерства у Вільнюсі, де очікується можливе підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.