111

Прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом зловживання службовим становищем службовими особами відділення переливання крові Заліщицької центральної комунальної районної лікарні.

Встановлено, що службові особи відділення переливання крові склали та видали завідомо неправдиві документи про те, що 31 місцевих жителів здали кров достатньої кількості та максимально допустимих доз.

Надалі, зазначеним громадянам було надано статус «Почесних донорів України» та безпідставно здійснено відповідні доплати, чим спричинено державним інтересам шкоду на загальну суму майже 150 тисяч гривень.

За даним фактом прокуратурою Заліщицького району внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем), досудове розслідування у якому здійснюється районним відділом міліції.

Нагадаємо, прокуратурою Чортківського району виявлено аналогічне кримінальне правопорушення, вчинене службовими особами відділення переливання крові місцевої лікарні.

Прес-служба прокуратури Тернопільської областіЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.