111

Мешканці будинку на вулиці 15 квітня,2Д, що у Тернополі, вже кілька місяців не можуть спокійно відлучитися від своїх квартир. Справа в тому, що працівники “Тернопільводоканалу” регулярно приїжджають до їхнього новозбудованого будинку, щоб відключити воду. За два тижні “водоканалівці” навідуються сюди вже втретє. Сьогодні люди знову ледве відстояли свою правду. “Водники” погрожували викликати міліцію. Мешканці з радістю самі викликали правоохоронців, оскільки  виграли суди всіх інстанцій і “Тернопільводоканал” має укласти договори з мешканцями цього будинку. За словами людей, “Тернопільводоканал” хоче аби з ним договір уклав ЖЕК, який обслуговує будинок, а не власники квартир. Керівництво водоканалу вимагає, аби ЖЕК встановив лічильники на воду іноземного виробництва класу “С”, який вартує 1500 гривень за один вимірювальний прилад. Натомість, ігнорується український виробник, лічильники якого коштують в межах 80-100 гривень. Тобто, витрати на іноземні лічильники можуть скласти 60 тисяч гривень, а вітчизняні – 3 тисячі гривень. Разом з тим, з міської ради надходив лист в ЖЕК, у якому влада міста просить підтримувати вітчизняного товаровиробника.

Дивує позиція водоканалу, який хоче фактично обдерти молоді сім’ї, які отримали житло по пільговому державному кредитуванні. Коли ж працівники “Тернопільводоканалу” побачили, що мешканці дійсно викликають правоохоронців, то не стали очікувати на їхній приїзд, а дременули. Пояснення виклику міліції давали мешканці, але вже без представників “Тернопільводоканалу”.

Чому керівництво “Тернопільводоканалу” не хоче заключити типові договора з мешканцями – офіційно невідомо.

“ПРО ВСЕ” зверталось за коментарем до прес-служби цієї організації, але там або було або зайнятий телефонний номер, або ніхто не відповідав. Ми залишаємо право за “Тернопільводоканалом” прокоментувати ситуацію, але найголовніше сподіваємось, що організація  перестане тероризувати мешканців водним відключенням. Ми також віримо, що у керівника “Тернопільводоканалу” переможе здоровий, і він як депутат Тернопільської міської ради від опозиційної партії “Фронт змін”, яка обіцяла завжди захищати інтереси людей, стане на сторону громади.

Керівник будівельної компанії ТзОВ МЖК “ІрЛАГА”  Ігор Кривенький розповів про те, що “Тернопільводоканал” мотивує свою дикунську поведінку тим, що при врізці-підключенні будинку до водопровідних мереж, було вилито 383 куби води – шість з половиною залізничних цистерн!!!! Вдумайтесь лише в цю цифру!!!!

Загалом за підключення виставлено рахунок – 7 тисяч гривень, з них 3 тисячі гривень за “вилиту на землю воду”. Керівник будівельної компанії вважає, що саме через його протест проти такої безгосподарності, яку “задекларували” на папері, а оплачувати мають підприємці, він страждає від утисків “Тернопільводоканалу”.2 comments

  1. шрек

    Кузьма Романів “б*ки” І я то знаю давно. І не тільки Я.

  2. Андрій

    а в того будівельника точно все чисто, чи може він не виконав технічних умов водоканалу. перевірте це, перш ніж владу звинувачувати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.