111

 

З 1 листопада розпочався прийом робіт на обласний конкурс з електробезпеки.

У школах Тернопільщини протягом трьох місяців триватиме конкурс з електробезпеки. Такий конкурс на теренах області буде проводитися вже третій рік поспіль, проте щороку в конкурсі є якісь зміни.

“Цьогоріч на конкурс електробезпеки учасникам потрібно представити твір. Протягом попередніх років проведення конкурсу ми побачили, що передати візуально небезпеку електричного струму діти вміють, тому цього року ми вирішили зробити конкурс творчих робіт, – розповідає помічник голови правління генерального директора ВАТ “Тернопільобленерго” з питань охорони праці Володимир Остап’юк. – Згідно спільного положення ВАТ “Тернопільобленерго” та Департаменту освіти Тернопільської ОДА дітям для написання твору пропонується на вибір дві теми: “Безпека електричного струму” або “Небезпека електричного струму” це вже за бажанням дитини, яка тема їй більше подобається”.

Брати участь у конкурсі можуть учні 2-4 класів, 5-9 класів та 10-11 класів. Тобто усі учасники будуть розділені на три вікові категорії, де серед них визначать найкращі роботи.

Нагородження переможців відбуватиметься на урочистій лінійці в школі, в якій навчається переможець.

“Метою конкурсу є виховання в учнів відповідального ставлення до свого життя та здоров’я, пов’язаного з використанням електричного струму у побуті.” – наголосив Володимир Остап’юк.

Цього року окрім винагород переможцям конкурсу та обов’язкових грамот усім учасникам конкурсу, винагороди отримають і школи.

 

 

 

 

Відділ по роботі з громадськістю ВАТ “Тернопільобленерго”Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.