111

Після того, як пів дня у Тернополі не було й згадки про Євромайдан, місцеві типу лідери студентського самоврядування спромоглися прийти о 13 годині на Театральний майдан. Правда, за кілька хвилин їх звідти викурив снігопад. Лише через хвилин 20 студенти знову зібрались. Із 36 тисяч на Євромайдан зібралося лише близько тисячі.

Проте їхні ряди стрімко тануть, оскільки крім “стрибалки” – хто не скаче, той москаль, вигуків “Слава Україні – Героям слава!” , та виконання кількох народних пісень лідери студентського самоврядування не спромоглися більше нічого організувати. На фоні студентських акцій Львова та Івано-Франківська наші виглядають убого. Перш за все інтелектуально.

Під час онлайн-трансляції, яку організував місцевий телеканал ТВ-4, відразу з горе-активістами “засвітився” міський голова Тернополя Сергій Надал. Неосвічене студентство сприйняло спокійно появу мера, який має препаскудну репутацію у тернополян.

Зараз  (аж о 13 годині 59 хвю) піариться серед студентства нардеп Олексій Кайда.

2 comments

 1. Olevara

  Завтра Тернопільська обласна рада збирається на засідання.
  Щоб на славу попрацювати, потрібно підтримати студентів, які незважаючи на всі складності їх життя та непогоду прийшли підтримати європейський вибір. Тернопільська обласна рада повинна звернутися до управління ДСНС в області допомогти студентам обладнати наметове містечко, це буде вклад в євроінтеграцію України від ДСНС в Тернопільській області .

 2. ганьба такій молоді

  та нічого дивного в тому що Шимків навіть не розуміє, що Закони України спочатку приймає Верховна Рада України в 2 читаннях,потім в разі його прийняття підписує Голова Верховної Ради України і лише після цього передає на підпис Президенту України,який протягом 10 робочих днів підписує Закон України або повертає до ВР із зауваженнями! А Україна підписує Угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі із Європейською Комісією а не ПОСТАНОВУ!!!!!
  він закінчував деревообробний університет, тому нічого дивного тут нема..за екзамени платив і ходив в тій формі,використовуючи імя пласту в своїх особистих інтересах, тай йому ставили…а ше тато з мамою сопельки підтирали і ходили просили..
  от такі в нас студентські і молодіжні лідери – одні “кричалки” і “стрибалки” а зробити щось по суті – не вистачає інтелектуального розвитку… ганьба і стидно за таке майбутнє..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.