111

До народного депутата України, голови ТОО ВО «Батьківщина» звернулися жителі села Увисла Густинського району з приводу беззаконня, яке чиниться на директора сільської школи з боку районної адміністрації.

За словами заявників, на адресу директора та завуча школи розпочався тиск після того, коли освітяни відмовилися вступати до лав провладної партії регіонів.

Варто наголосити, що директор та завуч є безпартійними, їх поважають односельчани, школярі, їх батьки та працівники школи.

Тиск та погрози звільнення пролунали на адрес директора від конкретної людини – першого заступника голови Густинської РДА, «регіоналки» Гайдук, а згодом від працівників районного управління освіти Густинської РДА.

Жителі села обурені такими діями чиновників, які представляють партію влади в районі. Увислівчани заявили, що готові до радикальних дій та акцій протесту для захисту директора школи та всього педагогічного колективу, які користуються великим авторитетом односельчан.

Реагуючи на ситуацію, народний депутат Василь Деревляний вже завтра направить депутатське звернення до правоохоронних структур та вищого державного керівництва, щоб зупинити свавілля та покарати чиновників винних у зловживаннях.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.