111

На Тернопіллі усі військові частини та установи Збройних Сил України повністю перейшли на військову службу за контрактом. Вільних вакансій для контрактників в області, наразі, немає.

Про це повідомив начальник відділу обліково-призовної роботи – заступник Тернопільського обласного військового комісара з призову підполковник Олег Денисюк. За його словами відбір кандидатів на військову службу за контрактом з Тернопільщини тепер здійснюється у військові частини, що дислокуються на території інших областей держави.

– Зараз тернополяни висловлюють бажання служити переважно на Львівщині та Хмельниччині. Проте є й такі, які бажають проходити службу за контрактом і у Військово-Морських Слах ЗС України в Криму, – зазначив підполковник Олег Денисюк.

Офіцер також наголосив, що для представників військових комісаріатів робота щодо залучення громадян до військової служби за контрактом вважається пріоритетним завданням в ході реформування Збройних Сил України. З метою пропагування професійного війська в області проводяться різні рекламно-агітаційні акції та інформаційно-роз’яснювальні заходи. Окрім того, спільно з представниками обласного центру зайнятості офіцери військкомату проводять “Ярмарки вакансій”, куди залучають громадян, які перебувають на обліку в обласному центрі зайнятості, та виявили бажання до проходження військової служби за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу.

Планується, що до кінця року з Тернопільщини відберуть ще близько 200 громадян, які укладуть контракт із вітчизняним оборонним відомством.

Василь Лабай

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.