111

 

Сьогодні антиукраїнський, антинародний режим Януковича поставив крапку у терпінні України.

Силовий розгін Майдану остаточно підтвердив панічний страх влади, а звіряча розправа над нашими співгромадянами засвідчила їх ненависть до власного народу. Вони пролили кров жінок та дітей, кров вільних, мирних українців, які просто хотіли кращого майбутнього для своєї Батьківщини.

Ми звертаємося до кожного жителя Тернопільської області, взиваємо до політично свідомих українців, до патріотів своєї землі!

Ми закликаємо Вас до єднання!

Ми просимо Вас відкинути страх та байдужість і долучитися до боротьби проти свавілля правлячого режиму Януковича, за європейське майбутнє України, на підтримку тих, хто став жертвами антиукраїнської влади.

Ми готові очолити, стати у перші ряди перед вбивцями-беркутівцями, адже їхні методи розправи бездіяльні проти сотень тисяч, мільйонів українців.

Просимо Вас, хто як може діставатися до Києва, щоб 1 грудня об 11 годині зустрітися біля пам’ятнику Т.Г. Шевченка разом з усіма опозиційними політичними силами, а звідти пішою ходою пройти до Майдану незалежності та взяти участь у Всеукраїнському мітингу, який анонсований на 12 годину.

Хто не зможе приїхати до Києва, приходьте на Європейський майдан у Тернополі (театральна площа), де масовий мітинг громадян заплановано партіями “Батьківщина”, “Свобода” та УДАР на 12 годину.

Лише в єдності ми можемо себе захистити, захистити наше майбутнє, майбутнє наших дітей та онуків!

 

Голова ТОО ВО «Батьківщина»,

Народний депутат України

Василь Деревляний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.