111

 

Сьогодні, під покровом ночі, о 4-й годині чинна влада по-звірячому напала на мирних людей, які перебували на Майдані Незалежності у Києві. З кийками і кулаками міліція прийшла вночі до мирного народу. Пролилася кров. Під час цього жорстокого розбою озброєними спецпризначенцями постраждало десятки невинних мирних людей лише за те, що вони не опустили голови й не погодилися на роль бидла у своїй гордій країні. Переважно, – це молодь. Це нове покоління, яке вже не памятає рабства. Це – наші діти, яких за вказівкою з Межигіря калічать недолюдки в шоломах і пагонах. На мирному Майдані виродки били наших дітей, щоб ніби-то встановити новорічну ялинку. Цинізм зашкалює. Кийками і сльозогінним газом влада встановлюєЯЛИНКУ на КРОВІ. Як нам тепер святкувати Новий рік під ялинкою, де пролилася кров?

Мас-медіа завжди впливали на розвиток суспільної думки. У відповідальні історичні моменти країни засоби масової інформації були тим голосом, який говорив людям правду і піднімав високий дух. Це ви, медійники усіх рівнів, у 2004 році спротивилися медведчуківським“темникам” і заявили солідаризований протест. Цей журналістський бойкот став одним з головних чинників перемоги Помаранчевої революції. Сьогодні саме той час, коли треба об’єднатися і в один голос заявити рішуче “Ні!” злочинним діям квазіукраїнськоївлади.

Авторитазизм, як правило, перероджується в диктатуру. Не дозволимо їм убивати нас і наших дітей. Кожен з журналістів може зробити багато, якщо відмовиться транслювати або писати “заказуху”, відверту брехню. Виходьте в ефір, подавайте матеріали з чистою совістю, незалежно від того, на яких телеканалах чи виданнях ви працюєте. Історія теж має гарну память.

Зло, яке назване по імені перестає бути злом. Якщо зло стає злочином, воно має бути покараним. Нині вчинено державний злочин по відношенню до власного народу. Міжнародна спільнота відреагує належним чином. Як відомо, подібні проступки, зокрема, незаконне застосування сили,підлягають юрисдикції, а відтак покаранню Гаазьким трибуналом.Сподіватимемося, що владі вистачить глузду, щоб не наробити нових дурниць.

 

Віктор ЛИТВИНЧУК

член Національної спілки журналістів України,

член Всеукраїнського товариства політвязнів і репресованих

2 comments

  1. МАЙДАН

    Вікторе Юхимовичу, спасибі Вам за Вашу позицію. Ви завжди тримали перфект.

  2. Olevara

    Однозначно, підтримую Віктора Юхимовича, що без інформаційного забезпечення перемогти неможливо. Тому потрібно негайно створювати потужні, оперативні та ефективні громадські ЗМІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.