111

Українські шахісти Василь Іванчук і Марія Музичук у півфіналі турніру зі швидких шахів у французькому Кап-д’Агді поступилися відповідно Етьєну Бакро і Анатолію Карпову, передає УНН.

Сенсації не сталося, оскільки російський і французький шахісти вийшли в ½ фіналу, посівши відповідно перше і друге місця на груповому етапі змагань. В. Іванчуку і М. Музичук, які набрали однакову кількість очок разом зі швейцарцем Яніком Пелетьє і посіли 3-5 місця, довелося пробиватися до півфіналу через бліц-турнір.

Я. Пелетьє програв усі партії і вибув, а двоє українців додатково з’ясовували, хто з суперників дістанеться їм у півфінальній стадії. Міні-матч з двох партій виграв Іванчук, який зайняв третє місце, а Музичук у підсумку потрапила на Анатолія Карпова.

У п’ятничних півфіналах дворазова чемпіонка України серед жінок одну партію екс-чемпіону світу серед чоловіків програла і одну звела внічию. А один з найвідоміших шахістів України В. Іванчук двічі поступився французу Етьєну Бакро.

Таким чином у суботу ввечері звання переможця турніру зі швидких шахів розіграють у фіналі Карпов і Бакро.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.