“Зеніт” і “Порто” зіграли внічию у матчі Ліги чемпіонів

У першому сьогоднішньому матчі 4-го туру Ліги чемпіонів санкт-петербурзький “Зеніт” на своєму полі зіграв унічию 1:1 з португальським “Порту”, передає УНН.

На 23-й хвилині гравець гостей Лучо Гонсалес відкрив рахунок.

Через 5 хвилин бразилець Халк забив за “Зеніт”. Форвард випередив захисника і воротаря після хитромудрої атакуючої комбінації і пасу в штрафний майданчик від Романа Широкова.

Після перерви Халк мав 100-відсоткову нагоду вивести пітерців уперед, коли арбітр призначив пенальті за гру захисника португальців рукою у власному штрафному. Проте Халк удар з точки виконав незграбно, і голкіпер “Порто” Елтон легко забрав м’яч.

По ходу другого тайму відмінний момент не використав Андрій Аршавін, пробивши у воротаря суперників.

Слабо провів матч один з лідерів господарів Роман Широков, якого тренер Лучано Спалетті змушений був замінити якраз на Аршавіна.

Український захисник “Зеніта” Анатолій Тимощук участі в грі не брав.