111

 

Ухвалою Тернопільського міськрайонного суду від 12 грудня 2013 року депутатам Тернопільської обласної ради, свободівцям Володимиру Стаюрі та Марії Чашці заборонено відвідувати приміщення Тернопільської обласної державної адміністрації в якому знаходиться також і Тернопільська обласна рада. Таким чином стала під загрозою робота органу місцевого самоврядування, адже згідно з цією ухвалою представники громади не можуть брати участі в засіданнях постійних депутатських комісій, розглядати важливі для області питання, вивчати проекти рішень заздалегідь, до безпосереднього їх розгляду на сесійному засіданні.

 

Зокрема на розгляді постійної депутатської комісії з соціальної політики та праці, міграції, у справах  пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, яку очолює Марія Чашка, зараз стоять питання про створення обласного центру реабілітації дітей-інвалідів, про внесення змін і доповнень до обласної програми «Ветеран» на 2010/2014 роки, планується подальша робота самої комісії, а також назбиралося достатньо багато особистих листів-звернень від соціально незахищених жителів області – інвалідів, пенсіонерів тощо, які потребують допомоги.

 

Володимир Стаюра є керівником комісії з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, транспорту та зв’язку, інвестицій, підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності, яка на даний момент повинна була б розглядати проект обласної цільової соціальної програми підтримки сім’ї  до 2016 року, питання про призначення керівників лікарень, а також про продовження оренди таким бюджетним установам як Обласна дитяча клінічна лікарня, Клінічний онкологічний диспансер, Університетська лікарня тощо.

 

Якщо буде заблоковано роботу і інших депутатських комісій, а це цілком можливо, оскільки міліція вже має вказівку спостерігати за усіма опозиційними депутатами (інформацію оприлюднив керівник прес-служби ВО «Свобода» Юрій Сиротюк, який зокрема зазначив, що наказ слідкувати за депутатами місцевих рад від опозиції дав сам начальник МВС України), то постане під сумнів функціонування органу місцевого самоврядування – Тернопільської обласної ради, як такого. Вся відповідальність за ситуацію в Тернопільській області відтепер лягає на обласну адміністрацію.

 

«Таким чином Янукович та його банда роблять спроби безконтрольно «правити» в країні, де й без того їхнім кланом захоплено чималий шмат державного добра, – зазначив Володимир Стаюра. – Ховаючись при цьому від людей, влаштовуючи репресії по всій країні. Але нас більше, ніж всіх тих бандюковичів разом взятих. І поки ми разом – ми будемо боротися з окупаційним режимом, боротися за право кожного українця керувати своєю державою»

 

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.