“Баварія” стала фіналістом клубного чемпіонату світу ФІФА

Поділитися

Переможець Ліги чемпіонів УЄФА мюнхенська “Баварія” вийшла у фінал клубного чемпіонату світу з футболу, повідомляє УНН.

У півфінальному матчі у марокканському місті Агадіре представники Старого світу перемогли найсильніший клуб Азії — китайський “Гуанчжоу Евергранд” — з рахунком 3:0.

На 40-й хвилині француз Франк Рібері відкрив в рахунок. За хвилину до перерви хорват Маріо Манджукич у падінні головою забив другий м“яч. А на початку другого тайму Маріо Гьотце точним ударом з-за меж штрафного майданчика приніс “Баварії” крупну перемогу на підопічними Марчело Ліппі.

Суперник команди Хосепа Гвардьоли у фіналі турніру визначиться у середу в іншій півфінальній зустрічі у Марракеші між бразильським “Атлетико Мінейро” і марокканським “Раджа Касабланка”.

Для футболістів “Баварії” це буде перший фінал клубного чемпіонату світу. Головний матч турніру — 21 грудня.