111

Прокуратурою направлено до суду кримінальне провадження стосовно директора однієї із загальноосвітніх шкіл-інтернатів за фактом зловживання службовим становищем шляхом розтрати бюджетних коштів у сумі майже 100 тисяч гривень.

Встановлено, що директор школи-інтернату, зловживаючи службовим становищем, видав накази без відповідного рішення органу вищого рівня, на підставі яких незаконно виплатив премію та матеріальну допомогу на оздоровлення своїм заступникам.

Окрім того, чиновник на підставі виданих наказів незаконно виплатив заробітну плату за сумісництвом та відпускні своїй невістці та сину.

Таким чином, посадовець розтратив бюджетні кошти на загальну суму майже 100 тисяч гривень.

За даним фактом розслідувано кримінальне провадження та прокуратурою Гусятинського району направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора школи за ч.2 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

З метою відшкодування завданих освітянином збитків, прокуратурою району до суду пред’явлено позов на суму майже 100 тисяч гривень. Задля забезпечення відшкодування зазначеної шкоди, ухвалою суду на автомобіль директора школи накладено арешт.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.