111

Андрій Ротовський, Денис Богуш, Олена Деревянко, Олег Медведєв, Анна Сюч закликали усіх фахівців PR України не брати участь в інформаційних кілерських механізмах проти власного народу. Про це йдеться у відкритому листі.

Також піарники та політтехнологи просять колег  не виконувати замовлень, які порушують принципи Етичного кодексу фахівця зі зв’язків із  громадськістю України.

«Дезінформація та фейк-атаки, кібертероризм проти ЗМІ,  політиків, інсталяції масових заходів, локальні війни проти мирних демонстрантів: за спинами тих, хто  розігрував ці карти, на жаль, стоять і люди, які називають себе «фахівцями PR», «політтехнологами». PR немає нічого спільного з інструментами “війни всіх проти всіх”, яку нав’язують Україні. PR у  демократичних країнах – інструмент формування довіри, діалогу, – йдеться у заяві, – Тому ми закликаємо фахівців зі  зв’язків із громадськістю усвідомити власну відповідальність за дії проти народу. У час інформаційної  прозорості нічого не можна приховати і прізвища тих, хто був включений у інформаційні кілерські  механізми репресій проти власного народу дуже скоро будуть оприлюднені».

Ініціатори відкритого листа закликають фахівців галузі, які поділяють думки, викладені у листі, додати свій підпис та  поширити його всіма доступними засобами.

Наводимо текст листа повністю:

«Відкритий лист до всіх фахівців PR України

 

Шановні колеги!

 

На наших очах реалізується найгірший сценарій розвитку України, метою якого є знищення свободи,  демократії, національний розбрат та штучне розколювання країни. Співавторами цього сценарію є не  тільки політики, але й ті фахівці комунікаційної галузі, які так чи інакше включені у розробку, запуск   та каталізацію деструктивних процесів.

 

Дезінформація та фейк-атаки, кібертероризм проти ЗМІ,  політиків, інсталяції масових заходів, локальні війни проти мирних демонстрантів: за спинами тих, хто  розігрував ці карти, на жаль, стоять і люди, які називають себе «фахівцями PR», «політтехнологами». PR немає нічого спільного з інструментами «війни всіх проти всіх», яку нав’язують Україні. PR у  демократичних країнах – інструмент формування довіри, діалогу.

 

 Тому ми закликаємо фахівців зі  зв’язків із громадськістю усвідомити власну відповідальність за дії проти народу. У час інформаційної  прозорості нічого не можна приховати і прізвища тих, хто був включений у інформаційні кілерські  механізми репресій проти власного народу дуже скоро будуть оприлюднені. Це може спричинити

 репутаційну кризу фаху «зв’язків із громадськістю». Тому це й відповідальність кожного за професію,  за її подальшу долю. Ми пропонуємо підтримати це звернення всім фахівцям галузі зв’язків із громадськістю в Україні.

 

 

Нехай воно стане пересторогою для тих, хто ще не зробив фатальних кроків та не пов’язав себе  кров’ю, пролитою на Майдані чи іншими подібними провокаціями, незалежно від того, хто є їх  ініціатором. Ми повинні чесно дивитися в очі рідним та друзям та мати чисту совість.

 

Не виконуйте замовлень, які порушують принципи Етичного кодексу фахівця зі зв’язків із  громадськістю України!

 

Пропонуємо всім фахівцям галузі, які поділяють думки, викладені у листі, додати свій підпис та  поширити його всіма доступними засобами, насамперед у Фейсбуці, а також через ЗМІ.

 

Варіант листа з вашим підписом просимо надіслати на адресу aarotovskiy@gmail.com для створення  загальнонаціонального списку підтримки».

«Телекритика»       Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.