111

Голові фермерського господарства з Братського району Миколаївської області за порушення вимог законодавства щодо захисту трудових прав неповнолітніх призначено покарання у вигляді виправних робіт протягом одного року. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури Миколаївської області.

У ході перевірки додержання вимог законодавства щодо захисту трудових прав неповнолітніх прокуратурою встановлено факт порушення головою фермерського господарства трудових прав двох неповнолітніх – 16 та 18 років.

“Указані неповнолітні особи працювали різноробочими у фермерському господарстві протягом декількох місяців поточного року без укладання письмових договорів, наказів про прийняття на роботу та звільнення, постановки неповнолітніх на відповідний облік, тобто без оформлення трудових відносин згідно з чинним законодавством. Окрім цього, в порушення вимог ст.ст. 253, 254 КЗпП України головою фермерського господарства не забезпечено неповнолітніх працівників загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, – зазначив прокурор Братського району Олександр Шевченко. – За результатами проведення перевірки відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 172 ч. 2 Кримінального кодексу України (грубе порушення законодавства про працю), відносно голови фермерського господарства внесено до ЄРДР та направлено з обвинувальним актом до суду”.

Вироком Братського районного суду голову фермерського господарства визнано винним у скоєнні зазначеного злочину, та призначено покарання – 1 рік виправних робіт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.