111

Нардеп від Тернопільщини Михайло Апостол у своєму акаунті на Фейсбуці написав доволі критичний пост про свого колегу-нардепа. “Для всіх людей є подвиг та приклад журналістки Тетяни Чорновіл, яка прив’язала навколо себе колючий канат і не дозволила правоохоронцям знести наші барикади. Та на жаль, в ніч штурму, коли на нас нападав багатотисячний беркут, мені з голови не сходить силует мого “побратима-депутата” з Тернопільщини, який був на 10 поверсі готелю “Україна”. Що він там робив у вікні? Міняв памперси чи не знав яку шапку вдіти? Він мав бути поруч з нами. В цей час боронити Євромайдан приїхали всі кияни. Хочу наголосити, ми українці, ми сильна нація, тому боятись чи ховатися для країни не допустимо”- написав нардеп.

Відомо, що нардеп Апостол доволі активний на Євромайдані разом з іншим бютівцем Володимиром Бойком.

Про кого йдеться в критичному записі здогадатись не важко за залишковим принципом.

Як у Тернополі ховалися “бажаючі” поїхати на Антимайдан3 comments

  1. тарас

    Це правда сам три дня був на Євромайданів. Бачив як разом з людьми відстоюють наше майбутнє Апостол М. І Бойко. МОЛОДЦІ. Вдягнті в желети народних депутатів вони йдуть в народ. розказують нам що ми маємо робити. Так я бачив і пана Деревляного але він чомусь не був знами стояв подалі від тернопільської палатки.

  2. Педро

    Апостол і фейсбук?????? Кайда і Заставний “це перебор…”

  3. тернополянин

    Особисто знаю Апостола, він нормальний фермер і дуже цінить своїх тернопільських колег по фракції. Може він ще не сформувався, як нардеп, але ці провокаційні репортажі явно виходять від Заставного і ко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.