111

Ікарус, який віз чиновників на Антимайдан

Вчора ввечері з Тернополя, у таємному режимі, відбувся виїзд наших краян на Антимайдан, який організовує у столиці Партії Регіонів. З неофіційних джерел стало відомо, що бажаючих послухати виступи Азарова і Шуфрича на Європейській площі не так вже й багато навіть за 450 гривень. Тому, влада змусила їхати чиновників різних управлінь .

“ПРО ВСЕ” дізналося про від’їзд від департаменту агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації на вулиці Острозького. Спочатку біля будинку правосуддя журналіст “ПРО ВСЕ” запримітив схований автобус “Богдан” з правоохоронцями. Як згодом з’ясувалося, хлопці в пагонах мерзли там чомусь з 8 години вечора. О 21 годині 30 хвилин з свого службового кабінету вийшов начальник департамету Андрій Іванович Хома. Він і його шофер “дзвеніли” пакетами Boss як на паску церковні дзвіниці. Погрузивши у службове авто пакети з “цілющою рідиною”, чиновники почали чекати на “Ікарус”.

Керівник Тернопільської районної організації ВМГО “Молоді регіони” Андрій Федуна

Згодом, чиновники-аграрії біля “Орнави” підібрали колег з Тернопільської райдержадміністрації. Контролював “погрузку” депутат Тернопільської обласної від Партії Регіонів, керівник Тернопільської районної організації ВМГО “Молоді регіони” Андрій Федуна. Він на відео просить його не знімати. Напевно, соромився своєї роботи. Журналіст “ПРО ВСЕ” спільно з юристом, активістом Євромайдану Віктором Мартинюком спробували поспілкуватися з “делегатами” до Азарова. Віктор  зайшов до автобуса, побачив чимало знайомих чиновників і почав проситися поїхати з ними.
Начальник департаменту Андрій Хома

– То треба таке,-почав бурчати якийсь чиновник. Спочатку не можемо назбирати навіть на пів автобуса людей, а тепер вже місць бракує.

-То я з вами до Києва, а потім на Майдан піду собі до нормальних людей,-підколов чиновників-запроданців Віктор.

Зрозумівши, що з них жартують, читовники підняли гвалт, щоб Віктор вийшов.

Присутність журналіста “ПРО ВСЕ” і одного активіста Євромайдану викликало значне пожвавлення в автобусі, чиновники почали виходити з автобуса, з міліцейського автобуса нас почали фотографувати. Але за хвилин десять нервове напруження спало. Пан Федуна мав лише  претензії, що журналіст сфотографував краєвид, в який потрапило його авто.

Від “Орнави” “Ікарус” поїхав на Східний, до пожежного депо, де теж підібрали кількох любителів Азарова. На Збаразькому кільці автобус з чиновниками повернув на Хмельницький. Напевно, їх попередили, що на збаразькому блок-пості на БАМі в Тернополі їх очікують активісти Євромайдану з народним депутатом Олегом Сиротюком. Свободівець зробив повідомлення правоохоронцям про загрозу життю людям, які їхали “Ікарусом”. В автобуса справді були “лисі літні колеса”.

Раптова зміна маршруту ледь не зірвала поїздку регіонам. Вже десь за 50 метрів “підволочиського шосе”, з кущів на трасу вискочили даїшники, які спинили автобус. І тут правоохоронці зі смугастою палочкою були шоковані, як до них повискакували з депутатськими посвідченнями пасажири “Ікаруса” і  правоохоронці з “Богдана”. За 30 секунд автобус відпустили, а вже біля аеропорту супровід з міліціянтами повернувся до Тернополя.

Журналіст “ПРО ВСЕ” разом з нардепом доїхали аж до Підволочиська. Проте, місцеві даїшники заявили, що “Ікарус” не проїжджав їхній блок-пост.8 comments

 1. ЮЛЯ

  забыли вуйки как в 1939 читать не умели… уроды узколобые!

  1. Тата

   В 1939 році моя бабуся з сестрами вчились в гімназії, інші родичі володіли гектарами землі, люди не бідували, а працювали і малі відповідно до того. Прийшли “визволителі” і забрали все. Про рівень їх освіти і вихованості я, краще промовчу…. Гидко…. Історію треба читати, хоч інколи, і мати власну думку, а не нав”язану проплаченими ЗМІ.

  2. Слава

   Чтоб нехрыстей мочить читать не обязательно уметь, у них на роже было все написано, да и ща в 2013 так же, у быдла ПР тот же диагноз

 2. Гость

  Молодцы,что не поехали.Ждала бы вас участь земляков,которых бандэровцы уничтожали только за то,что улыбнулись москалям.

 3. Правдива

  Юля,в 2013 году стыдно не знать историю своего народа. Видимо ты сама не далеко эволюционировала от узколобых.

 4. ззз

  Що за “полювання на відьм”? Якби свободівців так “виловлювали” то вже б крику було…Чи то тепер якщо не за тих що треба вболівають то і політичні переслідування дозволені?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.