111

За одну добу в інтернеті переглянуло понад 330 тисяч користувачів відео, де опозиційна громадська активістка, журналістка Тетяна Чорновол намагалась врятуватись від нелюдів, які скалічили її тіло, але зміцнили віру і дух.

Дата та час не правильні. Сталося все приблизно з 00:00 до 01:00 (25 грудня).
Відео починається з моменту виїзду Тані з АЗС. Хвилина відео підтверджує, що вона мирно їхала та нікого не підрізала. Порш Каєн Турбо (АА5399ЕН) з’явився та почав таранити авто Чорновол.

http://auto.ria.com/auto_porsche_caye…

P.S. ТАК ЯК БАГАТО ХТО ГОВОРИТЬ,ЩО ВІДЕО ЗМОНТОВАНЕ,ОБРІЗАНЕ АБО ЩЕ ЯКЕСЬ…ПОЯСНЮЮ-ВІДЕОРЕЄСТРАТОР АБО З ГЛЮЧНОЮ ПРОШИВКОЮ, АБО САМ ПО СОБІ НЕ ЗОВСІМ СПРАВНИЙ. 1) НЕ БУЛО ЦИКЛІЧНОСТІ ЗАПИСУ-ФАЙЛИ ПИСАЛИСЬ НЕ, НАПРИКЛАД ПО 3 ХВИЛИНИ, А ЯК ЇМ ЗАМАНУЛОСЬ. ВІД СЕКУНДИ І ДО ДЕКІЛЬКОХ ХВИЛИН. 2) ПО ХРОНОМЕТРАЖУ, ДАТІ І Т.Д. І Т.П. – РЕЄСТРАТОР САМ ПРОПУСКАВ МОМЕНТИ ЇЗДИ. ТОБТО ФАЙЛ,НАПРИКЛАД, 00:30, НАСТУПНИЙ ВЖЕ 1:30. ДЕ РЕШТА НЕ ВІДОМО. Я СЛАБО РОЗБИРАЮСЯ В ТЕХНІЦІ, АЛЕ СКОРІШ ЗА ВСЕ ЦЕ ПРОШИВКА, БО ФАЙЛИ ПО НОМЕРАХ НА САМІЙ КАРТЦІ БУЛИ ПО ПОРЯДКУ.

****

Тетяна Чорновіл написала про багатьох персонажів. І кожного з них можна підозрювати в організації нападу на неї.

Перші під підозрою – міністр внутрішніх справ Захарченко і генпрокурор Віктор Пшонка. Саме до них напередодні Тетяна їздила “в гості”. Перші результати поїздки журналіст виклала на своєму блозі – Тут живе кат! Маєток міністра МВС Віталія Захарченка. Другу частину – про будинок генпрокурора Пшонки вона опублікувати не встигла. Весь цей час за Тетяною стежили.

21 грудня Татьяна опублікувала блог Вандал Медведчук хоче ув’язнити Автомайданівців за паркан, за який повинен сісти сам. У цьому ж блозі йдеться про будинки, в яких живе Азаров і його син.

16 грудня Таня і її однодумці відвідали маєток Андрія Клюєва.

Тетяна – підкорювачка Міжгірщини, вотчини Януковича, а також Сухолуччя, де полює президент України. Цим темам вона присвятила кілька своїх розслідувань.

Няня для кабанів Януковича

Одного разу Тетяна привезла зі свого набігу на Міжгір’я фотографії закритої резиденції Яунковича.

1 серпня 2012 після мовного майдану Тетяну Чорновол затримала міліція у Межигір’ї за напис на асфальті.

“Напроти Межигір’я я написала” Янукович, мова – твій вирок, не підписуй!” на дорозі жовтою фарбою. Букви були напевно з метр”, – розповіла Тетяна.

Інші розслідування Тетяни Чорновол. Це далеко не повний список її розслідувань, опублікований у нас на сайті.

Пограбування століття. Хто вивіз із Нафтогазу три Камази стодоларових банкнот?

Охота с Русланом Щербанем. Жертва – друг партнера Януковича

Історія ”Сімейних”. Перший мільйон Арбузова – грабунок вкладників ”Приватбанку”?

Красная мафия всех сильней?

Кримський бізнес Азарова

Всі шляхи ведуть в “Межигір’я”. Навіть залізничні

І вся країна покриється будинками Азарова?

Колумби від Мінекології, або Утилізація Злочевського

Олігарх з насосної станції

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.