111

За хабарництво в особливо великих розмірах засуджено 7 колишніх працівників Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській області, в тому числі її керівника. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

Ленінський районний суд міста засудив колишнього начальника Інспекції до 9 років позбавлення волі, його заступника та двох підлеглих до 6 років. Інших трьох фігурантів справи визнано винними у хабарництві, проте, з огляду на пом’якшуючі обставини, суд призначив їм покарання не пов’язані з позбавленням волі.

У судовому засіданні повністю доведена причетність вказаних осіб до 21 епізоду вимагання та отримання хабарів у розмірах від 1 до 75 тис. грн. Кошти чиновники вимагали з підприємців та громадян за вирішення питань про не притягнення до адміністративної відповідальності, уникнення та зменшення сум штрафних санкцій по виявлених правопорушеннях у сфері будівельних норм і правил, за легалізацію об’єктів самовільного будівництва й незаконну видачу ліцензій, підписання декларацій про готовність об’єктів тощо.

Нагадаємо, викрито й затримано хабарників було навесні минулого року безпосередньо у їх службових кабінетах працівниками прокуратури області та міліції.

4 comments

 1. патріот-учитель

  Цікаво : чи перевірили перебудови в гуртожитку за адресою : Кіровоград, вул. Косм. Попова , 5 ??? Походіть поверхами та зайдіть на блоки !!! Хто ж давав дозвіл на перебудови такі ??? !!!

 2. патріот-учитель

  А чи перевіряли керівництво КРЕПу № 10 щодо законності отримання кімнат у гуртожитку за зазначеною адресою та махінацій з продажем кімнат ???!!!

 3. патріот-учитель

  Скоріш за все , на папері КРЕП № 10 звітував про виконання перебудови у тому гуртожитку . Але чому ж тоді стільки сімей залишилися без можливості поліпшити умови проживання шляхом перебудови і фактично залишилися без житла, бо в тих умовах жити – шкодити здоров’ю !!! Аборигени залишилися – без можливості поліпшення умов, проте з 2005 року отримали кімнати , ЗГІДНО УСІХ САНІТАРНИХ НОРМ ! , багато приїжджих !!! У діях відповідальних осіб відділу житла міськвиконкому та керівництва КРЕПу № 10 ( зокрема, ГРЕСЬКА та МАНЬКА ) , за бажанням відповідних органів ! , можна знайти ознаки криміналу !!!

 4. SMV1969

  Така ситуація не тільки на Кіровоградщині. Це типове явище по всій Україні. Сама інспекція з такими широкими повноваженнями та драконівськими штрафами створена саме для збагачення сина скіпера, а по сумісництву і очільника Держбудінспекції України. Механізм передачі хабарів чітко відпрацьований, через підставних осіб, які формально є приватними ліцензованими структурами та надають послуги в цій галузі, а фактично беруть непомірну плату за виготовлення проектної документації, авторських та технічний нагляд і віддають левову частку кому треба в Інспекції. Таке враження, що ці фірмочки і створені керівництвом інспекції для узаконення вимагання бабла з громадян. Тай офіси цих присосок розташовані в одному приміщенні з Інспекцією,. так би сказати “не отходя от каси”.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.