111

Кеті Перрі стала своєрідною зіркою Твіттера у 2013 році. За цей рік до твіттер-аккаунту Кеті приєдналися 15 мільйонів користувачів, повідомляє УНН із посиланням на зарубіжні мас-медіа.

За матеріалами зарубіжних ЗМІ, в 2013 році найбільше фоловерів з’явилося в Кеті Перрі. “За цей рік до твіттер-аккаунту Кеті приєдналися 15 мільйонів користувачів. Всього у співачки 48.7 мільйона послідовників. На другому місці за популярністю в 2013 році Джастін Бібер. У нього 13.8 мільйона нових читачів (всього 47.8 мільйона). Третю сходинку посідає Lady Gaga. Кількість її послідовників поповнилася на 7.6 мільйона осіб (всього майже 50 мільйонів фоловерів)”, – йдеться в інформації ЗМІ.

Зазначимо, творчість Перрі викликає не такий інтерес, як її особистість. Зарубіжна преса зазначає, що найпопулярнішим альбомом в Твіттері стала платівка Каньє Уеста “Yeezus”. На другому місці “Nothing Was the Same” Дрейка, на третьому – “Bangerz” Майлі Сайрус.

Довідка УНН: Кеті Перрі, справжнє ім’я Кетрін Елізабет Гадсон (народилася 25 жовтня 1984 року в Санта-Барбарі, США) — американська співачка та композитор. Її сингл 2008 року “I Kissed a Girl” очолив чарти 15 країн, зокрема США, Канади, Великобританії, Австралії та Ірландії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.