111
 Українські ЗМІ повідомляють , що президент країни поміщений в лікарню . Інформація найбільше правдива , оскільки сьогодні стало відомо , що замість Януковича до Москви поїде Азаров

У п’ятницю ввечері « Інсайдер » повідомив, що в столичну «номенклатурну» клініку «Феофанія » прибув кортеж, нагадавши, що право на кортеж мають тільки президент , прем’єр-міністр і голова Верховної Ради. Описавши безпрецедентні заходи безпеки («другий поверх лікарні оточений представниками Управління державної охорони» ) , видання висловило припущення , що зі здоров’ям стало погано у Леоніда Кучми, пише glavnoe.ua .

«Обком» засумнівався, що заради другого президента будуть затівати подібний «шухер», тим більше що в п’ятницю кортежем по Києву «розсікав» Янукович, через що весь центр столиці маявся в пробках, які створювали не так співробітники ДАІ, скільки бійці «Беркуту». З персоналом «Феофанії» розмовляти було марно (тут і «лікарська таємниця» пішла в хід, і елементарні побоювання лікарів за свою безпеку ), зате з пацієнтами поспілкуватися вдалося. Картина виявилася ще похмуріше : хворим повідомили, що на суботу і неділю всі їх побачення з рідними анулюються, ніяких передач.

Нарешті, вже в понеділок стало відомо, що Янукович до Москви на цьому тижні не їде, всупереч раніше озвученим заявам. Як повідомляє «Сегодня», посилаючись на джерела в Адміністрації президента, в Москву замість Януковича поїде прем’єр Азаров. Офіційно цю інформацію не підтверджують , як не говорять і про причини змін.

Зрозуміло, ніяких повідомлень з цього приводу на сайті Януковича немає, втім , немає і взагалі ніяких анонсів.

Джерела українських ЗМІ повідомляють про те, що у Президента стався інсульт .

elise.com.ua

Як на знижці у 40% тернополянам підсувають прострочений товар

***

Три запитання від Олега Германа

8 comments

 1. игорь

  ВЫЗДОРАВЛИВАЙ. вспомним слова Кучмы – вы еще меня вспомните

 2. 111

  Краще б вын здох! тоді було б національне свято і об”явили загальнонаціональний вихідний+)

 3. 777

  Неужели ЭТО правда ?Получил ТО , что нам желал ( прости Господи).

 4. марта

  Неужели отольются кошке мышкины слёзы??Или есть на свете справедливость?

 5. Марина

  А може він просто сам вмре і вбереже народ від гріха?

 6. Anonimus

  Якшо він здохне я буду це святкувати 366 днів 😀

 7. 1024

  Сомневаюсь, скорее всего руками Азарова нужно подписать какой-то документ, который в случае подписи Яныком ему понизит рейтинг. А так будет виноват во всем Азаров, а Хведорович будет распинаться: ай-йя-йай, не усмотрел, был болен, но назад ходу нет – всетаки международный документ. Вообщем нужно что-то сдавать России, но Янык своими руками это делать не хочет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.