111

Але чиновників на роботу вже пропускають, бо прокурор пригрозив кримінальною відповідальністю

5 грудня 2013 року Страйковий комітет м. Тернополя продовжив пікетування Тернопільської облдержадміністрації. Тернополяни з 6.00 год. люди стоїть біля усіх входів і виходів з будівлі Тернопільської обласної державної адміністрації.

Пікетувальники вимагають, щоб голова Тернопільської облдержадміністрації  Валентин Хоптян подав у відставку і вийшов з Партії регіонів! Люди також підтримують вимоги київського Майдану, щодо відставки Кабінету Міністрів та Президента України.  Громада скандує «Слава Україні!» «Героям Слава!», «Україна – понад усе!», «Банду геть!». Тернополяни звертається до усіх перехожих закликаючи приєднуватися до них. Працівники облдержадміністрації щойно побачивши, що відбувається пікет, розвертаються і ідуть геть прикриваючи обличчя. Кількість людей, що прийшли висловити свою позицію постійно збільшується.

«Ми закликаємо усіх людей приєднуватися до нас. Є інформація, що начальники деяких управлінь прийшли на роботу ще о 3.00 год. Заявляю, що ми проводимо виключно мирний пікет і роз’яснювальну роботу. Хотів би застерегти усіх, щодо недопустимості провокацій. Разом – і до кінця! За нами перемога бо з нами український народ», – зазначив голова Страйкового комітету Терноля Володимир Стаюра, повідомляє партійна прес-слуба. Про те, що пікетувальники самі пропускають держслужбовців – в статті-піарі жодного слова.

Щоб хоч якось скрасити свій матеріал, й придумали побрехеньку про третю годину…

Чимало тернополян вважають, що краще їхати до столиці на майдан, а в Тернополі робити символічні акції. Проти кого тут неуспішно воювати, як це робить Володимир Стаюра та Марія Чашка? П’яниці Хоптяна? чи дрібних клерків?!

1 comment

 1. думаємо і робимо висновки...

  а в чому смисл взагалі пікетувати обладміністрацію (а точніше це приміщення облради, пригадайте, як свободівці криком кричали, коли адміністрація не заплатила за оренду приміщення. забули??), коли, навіть, в разі висловлення недовіри Хоптяну, все одно останнє слово щодо його звільнення/ незвільнення згідно ЗУ “Про місцеві адміністрації” за Президентом??? а створення окремого виконкому, це, поки що не більше як бред собачий і вкидування левої інформації, бо нема що придумати, кабмін в відставку не відправили, бо просрали..

  агов, тернополяни, і в тому числі бюджетники (ви ж надіюсь розумні люди), які стоять за цими аферистами Стаюрою і Чашкою, одумайтеся і краще займіться читанням Законів України і Конституцією і потім на основі цього пропонуйте конструктив, а не йдіть за цими аферистами і провокаторами, які вас використовують в своїх вузькопартійних цілях, прикриваючись народом і спасають свою шкуру перед виборами в 2015 році, бо вже нема чим крити свою корупцію в місті, вони вже показали на що здатні ..

  чи вже хтось забув дерибан землі і забудову парків, будівництво біля вікон шкіл і продаж літом алкоголю в парках , збільшення тарифів за проїзд в маршрутках і продаж землі під людськими гаражами??

  ще мало??

  Якщо ми не навчимося самі думати і приймати самі за себе рішення, а хочемо бути толпою і маріонетками в руках політиків,які приймають за нас рішення і при цьому нас обкрадають, гарно сміячись нам в обличчя перед виборами, то нащо нам тоді та Європа??

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.