111

“Студія Квартал-95” очолила рейтинг “25 найдорожчих зірок шоу-бізнесу і спорту”, який склала редакція українського журналу Forbes. Про це УНН повідомили в прес-службі UMН.

За підсумками року головною подією для свого продакшну “Квартал-95” вважає завершення зйомок третьої частини фільму “Любов у великому місті” з бюджетом 2,5 млн доларів. Торік у прокаті по країнах СНД друга частина картини зібрала 10 млн доларів при бюджеті 3 млн.

Друге місце рейтингу “Forbes Украина” посів співак та тренер шоу “Голос країни” Святослав Вакарчук. У 2013 році він разом з гуртом “Океан Ельзи” провів один з найуспішніших концертних турів в історії України. За оцінкою Forbes, прибуток від продажу квитків перевищив 6 млн доларів. Четверте та ‘яте місця рейтингу посіли гурт “Воплі Водоплясова” та дует “Потап і Настя”, які дали більше сотні концертів за останній рік.

Загалом сумарні доходи топ-25 зірок шоу-бізнесу України практично не змінилися, як і торік, вони становлять близько 80 млн доларів. Основний прибуток українським зіркам, як і раніше, приносить активна концертна діяльність. В цілому рік виявився плідним: загальна кількість концертів збільшилася на 20%.

Основним трендом року Forbes називає витіснення спортсменів зірками шоу-бізнесу, що пов’язано з завершенням кар’єри Андрія Шевченка та виходом в політику Віталія Кличка.

У рейтингу серед спортсменів лідирує Володимир Кличко: він виграв 61 з 64 боїв на професійному рингу і цього року побив кілька рекордів, у тому числі отримав найвищий гонорар за свою кар’єру — 17 млн доларів за бій з Олександром Повєткіним.

Рейтинг журнал опублікує у грудневому номері. Це буде останній номер, який готуватиме команда українського Forbes у нинішньому своєму складі.

Нагадаємо, “Forbes Украина” входить до складу UMH Group, яку нещодавно придбала група компаній СЄПЕК (ВЕТЭК) Сергія Курченка. Угода була закрита 5 листопада. Після цього почалися звільнення топ-менеджменту UMH Group. 12 листопада з’явилася інформація про те, що 14 працівників сайту й журналу “Forbes Украина” подали заяви про звільнення через спроби змінити редакційну політику видання.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.