111

«По всій Україні відбуваються багатотисячні мітинги проти бандитської влади Януковича. Українці вийшли на майдани не за гроші, машини чи маєтки в Межигір’ї. Ми вийшли, бо вони нас вже дістали!». Про це 3 грудня 2013 року заявив народний депутат України від ВО «Свобода» Олексій Кайда під час протесту під Адміністрацією президента з вимогою до Віктора Януковича підписати указ про відставку уряду.

«Вони перегнули палку, вони підняли руку на майбутнє Україниь – на наших дітей. І сьогодні ми висловлюємо свій протест. Сьогодні була заблокована робота Тернопільської облдержадміністрації. Сьогодні на позачерговій сесії Гусятинської райради депутати відправили у відставку голову ради Надію Хоптян – представника фракції Партії регіонів. Ми і далі блокуватимемо державні установи. Треба не давати можливості працювати цій злочинній владі. Чим менше вони працюють – тим менше у нас крадуть грошей», – наголосив свободівець.

Олексій Кайда сказав, що українці мають показати силу великої нації. «Ми повинні згадати, що є нащадками великого Святослава Хороброго, козаків, Данила Галицького, січового стрілецтва, Української Галицької армії, армії УНР, холодноярців, Української Повстанської Армії. І ми підняли червоно-чорні прапори революції, щоб наші діти могли жити під синьо-жовтим стягом свободи, волі і Незалежності! Разом ми переможемо!», – наголосив націоналіст.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.