111

 

Прокуратурою області постійно вживаються заходи реагування у сфері захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень, у тому числі щодо стягнення до бюджету збитків, заподіяних навколишньому природному середовищу.

 

Зокрема, Тернопільським міжрайонним прокурором з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері до суду пред’явлено позов в інтересах держави про стягнення з суб’єкта господарювання шкоди, заподіяної несанкціонованим та наднормативним викидом забруднюючих речовин у повітря.

Позов прокурора задоволено рішенням суду, на виконання якого з підприємства-боржника сплачено майже двадцять тисяч гривень боргу.

Окрім того, за позовами прокурорів реально повернуто заподіяної довкіллю шкоди внаслідок викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на загальну суму понад 200 тисяч гривень.

Додатково: Загалом, за позовами прокурорів у поточному році відшкодовано завдану державі шкоду у сфері охорони навколишнього природного середовища на загальну суму майже 1,5 мільйони гривень.

 

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської областіЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.