Що робити тернополянам?

Поділитися

Шановні представники Четвертої влади Тернополя! Хочу отримати Вашу пораду в наступному питанні:

По вул.Острозького 23 люди борються проти незаконного будівництва. За 2 роки боротьби ми вийшли на фінішну пряму. З документів направлених 08.11.2013р. видно , що працівник міської ради «Хвостяк» та начальник орг.- управління «Свєтулька» підробили документи і виконком міської ради Тернополя прийняв рішення №254 (містобудівні умови та обґрунтування).

2 роки представники державної влади (підлеглі Пшонки, Захарченка, та інші) ігнорували і «футболили» нас.

Лише після того, як було озвучено, що в «у меня в натурє кум в прокуратурє» (Надал + Банах), – рішення Виконкому міська рада скасувала.

Напишу чесно: нависла загроза звільнення над одним з керівників прокуратури в області.

Наступним нашим кроком мало бути : звернення в міліцію та прокуратуру з вимогою відкриття кримінального провадження в справі заволодіння чужим майном без згоди власників , підробка документів , недотримання Державних Будівельних норм , та як мінімум звільнення з роботи «Свєтульки» та «Хвостяка».

Тим більше що на цю парочку не один тернополянин, за довгі роки роботи останніх в міській раді, жаліється.

Не повинно, в Тернополі, бути так: ми забераємо ваші господарські приміщення без Вашої згод; це питання кришують в міській раді; ми всіх купили; кров’ю будете харкати. Витирай запис з камери нас і нашу машину , а то… (остання погроза була до представників ЗМІ).

І це все відбувалось за мовчазної згоди Бен – Надала. Чи не так? (Можуть підтвердити мешканці: Павлючик Наталія Іванівна , Барилко Володимир ).

Почалась революція, Євромайдан. І будь – яка критика в сторону Надала та його команди може трактуватися, як співпраця з діючим режимом.

Кафе «Женя -женічка», Пилипа Орлика , гаражі на Алясці, забудова на Липовій , Острозького – це лише невелика частина , де люди борються проти ЗАКОННИХ рішень міської ради.

Борються на голому ентузіазмі , тому що : прокуратурі (яка повністю підконтрольна Регіонам), біля Літака (Східний масив), в парку свободівська міська рада виділила землю під багатоквартирний житловий будинок.

Сини та зяті всім відомого судді(суд теж Регіоновський) – мають із заступниками міського голови спільний будівельний бізнес.

Депутат – регіонал Смакоуз, спільно з вищими чинами МВС (підконтрольні регіонам) та міським головою Тернополя , на 1 га. парку Співучого поля , вирубує дерева і закладає житловий комплекс. І неважливо , що будинки стоятимуть на відстані 25м. до лавочок Співучки.

Мене особисто це обурює, тому що свого часу, будучи в міській раді я дійшов до створення тимчасової слідчої комісії Верховної ради України з цього питання…

Виникає просте запитання: чому нарваний Білан вбачав порушення закону при забудові парку, а чесний і порядний Надал – не вбачає. І не важливо на які документи зсилатися. Кожен тернополянин вийде на Співучку і йому стане все зрозуміло.

Ідемо дальше: до ТОГО «Тернопільських підсумків» звертаються люди з:

Листопадової , 2. Міська рада без згоди мешканців , в користь обласної прокуратури (кума Надала) , забрала в мешканців подвір’я. Жодних документів з підписами про погодження. Перегородили шлагбаумом проїзд. Навіть скора не заїде. Зате є погодження міської ради Тернополя.

На території дитячого садочку (вул.Б.Лепкого 12) депутат Бабюк М.П.(ВО Свобода) дала дозвіл під будівництво. Мешканці сусідніх будинків звернулись за допомогою. Міністерство освіти рекомендує відновити роботу дитсадка. Міська рада ніби води в рот набрала. Не потрібно, думаю пояснювати, які черги в нас до садочків.

Писати скарги? Проти кого? По логіці , Надалу на Надала.

І на жаль куди не глянеш, де не кинеш оком, порушення. Всюди та ж картина. Порадьте що відповідати людям, які звернулись за допомогою? Як діяти?

Регіонал Лукін Василь отримав підряд на ремонт обласного пологового будинку. Вже скоро рік , як рожениці лежать в патології , і чомусь вся обласна рада на це не реагує. Хоч родом – це її парафія. Обласна радо! Притягніть хоч одного реального регіонала до відповідальності. І Регіонали не відкрутяться. Бо зловживання аж занадто великі…

Чи можливо все так і задумано?

Хоптяна , керівництво Свободи ще 2 роки тому оголошувало в розшук. Хтось в пресі написав: «Як зараз пам’ятаю: В п’ятницю оголосили, а в суботу , в Зарваниці Хоптян поряд з Кайдою і побратимами на службі стояв. Цікаво: хто перед ким гріхи відмолював?

Потім все стихло. Тепер знову шукаємо Хоптяна? Панове : а де результат? Віднайдете Ви губернатора. А що далі?

На мою думку, просто ідуть торги. Ми Вам, Ви нам. А народу – шоу. Навроцький(до честі треба сказати – нормальний) , з побратимами в Києві КМДА захищає, а місцеві свободівці з режимом таємні перемовини ведуть. Занадто вже до влади прикипіли.

Поприходять до влади такі бандюки, як Гладкий. І світлофор біля власної Братіслави за кошти міста поставить, і в людей їх землю , поряд тієї ж Братіслави забере.

Надал приїзжає на місце і в унісон з прокурором : все згідно закону…

Сміх і гріх…

Я написав те що думав, можливо непослідовно, не систематизовано.

В глухому куті. Що робити?

Що людям говорити, які звертаються за допомогою. Зараз ідуть Новий рік, Свята… Після Свят спливають терміни отримання відповідей по незаконних будівництвах.

Який вихід з ситуації:

– залишати все як є, і людям казати , що допомогти не має можливості , та дивитись, як з прекрасного міста каштанів, наше місто перетворюють на селище міського типу(на Руській, навпроти зупинки Центр, зрізали за вказівкою Серія Віталійовича 2 каштани – сильно вони вже новому ресторану мішають)?

– ставити кравку в кожній незаконній забудові, по кожному факту вирубки парків?

Але тоді , я неминуче, вимушений буду виводити на чисту воду зловживання Бен-Надала і його команди.

Станьте на моє місце, і порадьте будь-ласка , що робити?

З повагою, Голова Тернопільської обласної громадської організації «Тернопільські підсумки» Білан Тарас Богданович

Солістку Національної опери, яка назвала “бидлом” учнів українських шкіл, визнали святою

Знову сотня земельних питань на сесії Тернопільської міської ради