111

Вчора у Тернополі, в одному з кращих мистецьких барів файного міста -“Козі”, сталося непорозуміння: нібито побили одного з громадських діячів. Як наслідок йому наклали кілька швів на губу. Колега побитого назвав причиною бійки “громадську позицію”.”В інтересах слідства – не розголошуємо подробиці цього жахливого інциденту”,- повідав товариш у соцмережі.

Інтернет-газета “ПРО ВСЕ” зателефонувала до адміністрації бару “Коза”. На запитання про бійку через “громадську позицію”, в барі заперечили таку постановку питання.

-Про політику тут не йдеться,- заявив представник арт-бару. Швидше всього, це було пов’язано з алкогольним непорозуміння, але точно не політичним.

Нагадаємо, що побиттю громадського активіста передувало підписання журналістами “Ультиматуму до влади”. Саме з цим фактом пов’язав у соцмережі товариш побитого напад на громадського діяча.

Разом з тим, чимало журналістів доволі скептично віднеслися до даного інциденту.

Деталей потерпілий не може пригадати.

skandal y KOZI

1 comment

  1. думаємо і робимо висновки...

    цей пияк і алкоголік Ханас завжди кудись встрягне, а потім кричить про “репресії” і грається в “мученика” – нехай не ганьбить імя активної громадськості Тернополя на всю Тернопільщину і країну в тому числі (про нього вже не тільки в Тернополі “слава гуляє” і якого знають з “іншої” сторони і відмовляються співпрацювати нормальні і адекватні люди, а не такі самі пияки і алкоголіки як він), грантожер засраний, нехай краще займеться правильним вихованням своїх дітей, а не бє їх по пяній (про що є факти) і дітей інших батьків! сРАКОзахисник хренов..
    Ханас, йди на “громадську” пенсію, пора вже…
    І забирай із собою Чорнозуба із Бурим і іже з ними в придачу і бухайте собі далі! ГАНЬБА таким “активістам”!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.