111

 Тернопіль страйкує. Комітет національного спротиву м. Тернополя продовжує пікет Тернопільської обласної державної адміністрації. На Театральному майдані міста зібралися тисячі громадян, яким небайдужа доля України. До акції протесту долучилися патріотично налаштовані політичні партії, студенти вищих навчальних закладів, громадські організації. В оргкомітет Комітету національного спротиву люди приносять теплий одяг і речі для людей що протестують на Майдані незалежності в Києві. Люди можуть зігрітися теплим чаєм та біля «бочок» в яких горить вогонь. Усі бажаючі мають змогу зголоситися для поїздки в місто Київ.

Присутні скандують «Слава Україні!» «Героям Слава!», «Україна – понад усе!», «Банду геть!», «Революція», «Страйк». Усі бажаючі мають змогу виступити на імпровізованій сцені.

  «Нас стає щоразу більше, до нас приєднується студентство, – коментує пікетування біля стін облдержадміністрації голова Комітет національного спротиву Володимир Стаюра. – Ми закликаємо всіх стояти доти, доки не будуть виконані наші умови. Ми вимагаємо, щоб голова Тернопільської облдержадміністрації  Валентин Хоптян подав у відставку і вийшов з Партії регіонів!  Ми чекаємо  його виходу до народу і пояснення його позиції! Проте  наразі зв’язок з ним відсутній».


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.