111

Наталя Гайдук, скарбник Євромайдану

Нарешті вчора у Тернополі відбулося те, що в цивілізованому світі вважається нормою і на вимогу громади, преси чи інших громадських активістів робиться без будь-яких відмовок.

Керівництво тернопільського Майдану прозвітувало про те, як використовуються кошти, які здали добровільно наші краяни на підтримку благородної і життєво-необхідної ідеї – прилучення нашої країни до європейського співтовариства, а згодом – покарання винних у побитті молоді і старших людей на столичному Майдані. Тернопільські журналісти мали змогу почути звіт керівника студентського Майдану Любомира Шимківа, скарбника Наталі Гайдук, місцевих політиків та громадських діячів. Порадувало те, що проблем зі звітністю використаних коштів не має, хоч проблеми виникали. Приємно, що на Тернопіль не ляже ганебна пляма. Добре, що свободівці повернули кошти, які могли бути використані неефективно і отримали значний негативний резонанс в інформаційному полі, надали необхідні звіти (на відео дивіться детальніше). Сподіваємось, що й в Збаражі фінансовий блуд буде виправлено, а винних – покарано.

6 comments

 1. politex

  Послухав два відеозаписи і зрозумів, що Машлянка реально незалежний журналіст. Якби не він у Фейсбуці і на про все не писав про кошти, фіг би хто там прозвітував перед людьми..дивує, що колишній однопартієць Каськіва по ПОРІ пан Григорій Бурбеза пхав своїх 5 копійок. В неті є чимало інформації про діяльність цих жовтопористів… Таня Тарасенко неодноразово розповідала журналістам про скажений ефір з Тарасом Чорноволом, який нібито пікетували пористи, а насправді йому рейтинг підносили… про знищену Грицем за два роки 35-ти тисячну “Тернопільську газету” й згадувати не будемо… Звісно, розумію, що й Бориса можуть використовувати політики, а він про це відразу не здогадається..воно не без того..але послухавши блеєння тернопільських журналістів чи це можна фотографувати, а чи це можна питати, зрозуміло, що на прес-конференцію прийшла обслуга, а не вільна преса… Сумно від цього.. Всі ж знають, що свободівці прокралися, назвали це неефетивне використання коштів..підтвердили це на відео дуже толерантно студенти.. молодці… якби не розголос, то кошти б пропали.. словом, добре, що є конкуренція між політиками, які не дали своїм побратимам зганьбитися… І на закінчення, чимало заздрісників обливають брудом Бориса , що відверто його підтримати, підписати свій коментар реальним іменем – відразу починається шепіт – а Ти що, співпрацюєш з про все. Так, я дописую. Але попробуй це скажи в нашій редакції?! Заклюють. Написати ж правду – не можна в своїй рідній газеті, бо ж влада у нас головний рекламодавець…

 2. lola

  А я кажу, що дам в рило, як мене зачіпають. Так, пишу на Про все вже два роки. платять нормальний гонорар, тому і даю свої матеріали. Заплатив би хтось краще і ставив статті без цензури – і я б писала туди. мені шкода тратити час і друкувати кастровані статті.

 3. Genko

  Дякую за відео. за цікавий коментар. розумію, що стояв недаремно. Тепер знаю, що не тільки даремно Кайду обирали головою обласної ради, але й як оберуть чи призначать Стаюру – буде ще гірше. У нас весь Збараж гуде від дій Дмитришина. Всі знають. Лише в Свободі вдають глухих і дурних. Мої одноклсники, які в партії тягнибока кажуть, самі піднімемо це питання..раніше не вірили, а перевірили факти і всьо – давай, до свіданія, Юра

 4. журналіст ТТБ

  У нас журналісти навіть муркнути не можуть.. щоб ми прийшли на акцію преси сьогоднішню? відразу пиши заяву на звільнення. А тут вже надцята прес-конференція за публікаціями “Про все”. Борис, ми Тебе морально підтримуємо. вибач, що наразі лише так. Ти все правильно робиш!

 5. ternopolanyn

  Я в шоці від ситуації в Тернополі. Молодці, що організували Майдан, акумулювали кошти. Але журналісти правильно ставлять питання – чому не було щоденного звіту? Час на наради був! Так? То чому після наради не витратили пів години часу, щоб заповнити усі дані і прозоро виставити у свою групу Євромайдану в Фейсбуці чи Вконтакті? Чому навіть раз на тиждень не зробили підсумок? Чого боялися? А хіба не зрозуміло?!! А зробити крайнім хочуть журналіста, який підняв це питання. Люди добрі, ви ГРОМАДЯНСЬКЕ суспільство будуєте чи відроджує Середньовіччя?! Я ніде не читала більше, щоб керівників Євромайдану питали про фінансовий звіт. А чому? Вірять їм? От ви, вірите політикам? Смішно, правда? Лише громадський контроль. З відео я так зрозуміла, що того, до кого найбільше притензій – так і не прийшов на прес-конференцію. Чому? Що за ігнор? Десь в районах важливіші справи? Ви вірити в цю відмазку?! Та придумав собі, щоб уникнути гострих питань. Журналісти молодці, що не дозволили політикам розслабитись. Хоче служити народу? Служіть! Але звітувати про громадські кошти треба щоденно і щотижнево. Щоб й тіні сумніву не виникло! Хіба це незрозуміло?!!!

 6. Olga

  Нарешті в Тернополі брехунам від політики дають під зад. Так, вони огризаються, ображаються. Просять на віру їх сприймати! Кого? Тих, хто 22 роки прислуговував владі і далі продовжує!? А журналісти мають бути згуртованішими. Ваш же колять, ділять, як націонал-демократичних політиків покололи. Ви маєте ставити самі незручні питання тому, щоб потім не виникало питань у людей. Слава чесним журналістам!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.