111

Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно лікаря Заліщицької районної лікарні за фактом підроблення медичних довідок, на підставі яких надалі було видано закуплені за державні кошти путівки на оздоровлення.
Прокурорською перевіркою встановлено факти надання медиком Заліщицької районної лікарні підроблених довідок про перебування неповнолітніх на диспансерному обліку.
Надалі, на підставі зазначених медичних документів двом особам незаконно видали путівки для поїздки на пільгових умовах на оздоровлення в ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія». Вартість однієї путівки становить понад 8 тисяч гривень.
За даним фактом прокуратурою Заліщицького району розпочато кримінальне провадження стосовно лікаря Заліщицької районної лікарні за ч.2 ст.358 КК України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), обвинувальний акт у якому направлено до суду з угодою про визнання винуватості.
За результатами судового розгляду кримінального провадження, Заліщицький районний суд засудив обвинувачену у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення, призначивши їй узгоджене покарання у виді штрафу. Також до бюджету стягнуть шкоду, завдану незаконними діями медика.

Загалом, у сфері охорони здоров’я у поточному році розпочато 6 кримінальних проваджень, розглянуто із вжиттям заходів 149 подань, до відповідальності притягнуто 77 посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування. За документами прокурорського реагування відшкодовано майже 200 тисяч гривень.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.